Турчинов ознакомился со средствами ПВО частных производителей ВИДЕО

69

 Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов переконаний, що розвиток конкуренції у військово-промисловому комплексі стимулюватиме покращення якості та сприятиме зменшенню ціни військово-технічної продукції.

rnbo.gov.ua

 Про це він сказав у ході ознайомлення із продукцією недержавного науково-виробничого підприємства «Аеротехніка», що спеціалізується на виробництві засобів протиповітряної оборони.

 За словами О.Турчинова, під час планомірного знищення Збройних Сил України, що відбувалося безпосередньо до початку 2014 року, «найбільше постраждала саме система протиповітряної оборони нашої країни».

«Тому відновлення потенціалу ППО визначене на 2016 рік Радою національної безпеки і оборони як пріоритетне завдання для нашої держави», — підкреслив він.

Серед розробок, які заслуговують на увагу, Секретар РНБО назвав «модернізовані радіолокаційні станції П-180 та МАРС-Л, сучасний радіовисотомір ПРВ-16МА, мобільний командний пункт «Модуль», а також модернізовані зенітно-ракетні комплекси С-125-2Д та «Куб»». Найближчим часом, сказав О.Турчинов, відбудуться військові випробування зенитно-ракетних комплексів С-125-2Д, а згодом — системи «Куб».

Він зазначив, що підприємство здійснює модернізацію і виробництво складних комплексів за стандартами НАТО, «співпрацюючи з країнами-членами Альянсу». «Жодної запчастини, жодної елементної бази російського виробництва на цих комплексах не використовується», — заявив Секретар РНБО, додавши: «Це для нас принципово важливо».

«Крім того, важливим аспектом є те, що «Аеротехніка» не є державним підприємством. І коли ми говоримо про відновлення військово-промислового комплексу України, який розвивається достатньо швидкими темпами, мається на увазі не лише державний концерн «Укроборонпром», але і підприємства недержавної форми власності, які сьогодні створюють йому серйозну конкуренцію», — сказав О.Турчинов, додавши, що «Аеротехніка» — не єдине недержавне підприємство, яке ефективно працює над удосконаленням військової техніки. «Такі підприємства працюють в різноманітних сегментах ВПК як самостійно, так і в кооперації з державним концерном «Укроборонпром», — сказав він.

«Все це створює конкуренцію, в результаті чого наші військові можуть обирати найкращу продукцію за співвідношенням ціни та якості, що створює умови для економії бюджетних коштів і значного покращення якості пропонованої продукції», — зазначив Секретар РНБО.

Саме тому, на його думку, розвиток недержавної складової ВПК та чесна і прозора конкуренція є дуже серйозним стимулом покращення якості та зменшення ціни військово-технічної продукції. «Все це створює реальні передумови для зміцнення нашої обороноздатності, а також відновлення позицій на світових ринках озброєнь, — наголосив О.Турчинов. — Ми будемо підтримувати стврорення виробничих потужностей, які б випускали конкурентну зброю та військову техніку». «Саме у цій конкуренції, у створенні нових підприємств ми бачимо запоруку потужного військового потенціалу нашої країни», — заявив Секретар РНБО.

rnbo.gov.ua

P.S. Беспилотный авиационный комплекс (БАК) “Обрий” предназначен для настройки и проверки рабочих режимов зенитных ракетных и зенитных артиллерийских комплексов, а также обучени и тренировки боевых расчетов.

СОСТАВ КОМПЛЕКСА

БАК “Обрий” состоит из:

• Наземная станция управления (НСУ) в стационарном исполнении или на шасси автомобиля с повышенной проходимостью;

• Комплект беспилотных летательных аппаратов (БПЛА) «Блик-М».

СИСТЕМА АВТОМАТИЧЕСКОГО УПРАВЛЕНИЯ ПОЛЕТОМ (A-FCS)

A-FCS обеспечивает работу различных режимов управления мишенью:

• Автоматический режим – полет по ранее заданному маршруту и выполнение полетного задания;

• Режим стабилизации – стабилизированный полет по курсу, крену и тангажу;

• Ручной режим – полет полностью в ручном режиме без вмешательства A-FCS.

НАЗЕМНАЯ СТАНЦИЯ УПРАВЛЕНИЯ (НСУ)

• Планирование, сохранение и загрузка полетного

задания с учетом рельефа местности;

• Индикация данных телеметрии и аварийных кодов;

• Навигация в режиме реального времени;

• Управление полезной нагрузкой различного типа;

• Звуковой информатор.

ТРЕНАЖЕР (ПРОГРАММНО-АППАРАТНОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ)

• Подготовка операторов БПЛА;

• Отработка всех возможных задач комплекса;

• Моделирование особых условий полета, в том числе учет рельефа местности на качество связи с БПЛА на маршруте полета;

• Моделирование различных вариантов полезной нагрузки;

• Моделирование аварийных ситуаций и отказов.

ИМИТАТОР ВОЗДУШНЫХ ЦЕЛЕЙ

БПЛА «Блик-М» оборудован имитатором воздушных целей, позволяющим изменять эффективную площадь рассеяния (ЭПР) в диапазоне от 0.1м2 до 100 м2.

ОСНОВНЫЕ ПАРАМЕТРЫ БПЛА “БЛИК-М”
Максимальная скорость — 500 км/ч
Крейсерская скорость — 250 км/ч
Посадочная скорость — 60 км/ч
Максимальная высота — 6000 м
Максимальная дальность — 125 км
Максимальная продолжительность полета — 30 мин
Готовность к полету — 10 мин
Длина разбега — 50 м
Длина пробега — 100 м
Взлетная масса — 30 кг

ГАБАРИТЫ БПЛА “БЛИК-М”
Размах крыла — 2,47 м
Длина — 3,35 м

 

 

Поделиться:
Загрузка...