На полігоні збори з командирами бригад та підрозділів ВДВ

52

 На загальновійськовому полігоні Високомобільних десантних військ, що на Житомирщині, тривають навчально-методичні збори з командирами бригад та підрозділів військових частин ВДВ.

mil.gov.ua

Під керівництвом командувача ВДВ ЗС України генерал-майора Михайла Забродського офіцери беруть участь в проведенні оперативних розрахунків з практичним відпрацюванням елементів дій військ на різних ділянках місцевості, в складних та простих метеорологічних умовах. Це дозволяє вдосконалити тактичний рівень знань даної категорії офіцерів, надає можливість засвоїти новітній алгоритм дій, порядок та правила відпрацювання елементів застосування ВДВ в ході бою.

— Захід розроблений таким чином, щоб узагальнити бойові здобутки, задати запитання доповідачам-офіцерам Командування ВДВ, обговорити актуальні теми, ознайомитися зі схемою дій на практиці, — зазначив генерал-майор Михайло Забродський. — Активний інтерес учасників викликають як нові рішення виконання завдань, які стали на «озброєння» десантників за період АТО, так і можливості постійно прогресувати. Таким чином, всі зацікавлені сторони отримали можливість обговорити шляхи підвищення ефективності бойового застосування підрозділів, визначити роль кожного командира, — зазначив Командувач ВДВ.

На навчальних місцях полігону офіцери взяли участь в узагальнених, новітніх діях підрозділів в ході бойового застосування. Зокрема, артилерійській підтримці військ у різних видах бою.

Також під час навчально-методичного заходу відпрацьовувалися елементи подолання військами водних перешкод: форсування водної перешкоди з ходу та переправи за допомогою десантних та паромних засобів.

У свою чергу, особовий склад протиповітряної оборони прикривав підрозділи здійснюючи вогневий вплив на умовного ворога в ході проведення форсування, вів протиповітряний бій по імітаційних цілях.

Учасники зборів здійснили з вертольота Мі-8 безпарашутне десантування та евакуацію за допомогою сучасного спецобладнання.

Завершиться захід практичним відпрацюванням офіцерами вправ з вогневої підготовки «швидкісна стрільба» з різних положень зі стрілецького озброєння.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...