Хмельницький спецназ покладається лише на себе

36

 Обличчя цих воїнів невідомі більшості українців, проте їхні заслуги перед Батьківщиною неможливо описати кількома рядками.

mil.gov.ua

З першого дня «неоголошеної війни» війська спеціального призначення Збройних Сил України брали участь у багатьох бойових операціях, з боями пройшли усі «гарячі точки» Донбасу.

На одному зі стрільбищ в зоні АТО Хмельницькі воїни-розвідники вдосконалюють свою майстерність під час комплексних тренувань з вогневої і тактичної підготовки.

За словами командира підрозділу, заняття проводяться за новою методикою, яка розроблена за власним досвідом ведення бойових дій українським спецназом.

— Як показує досвід, в нашій роботі дуже важливо навчитися швидко відкривати влучний вогонь на короткій дистанції. Крім того, військовослужбовець повинен добре вивчити свою штатну зброю й знати, на що вона здатна, — розповів офіцер.

Сніг та мороз яскраво доповнювали бойову картину. Розвідники у повній амуніції виконували базові вправи з ведення вогню із різних положень: стоячи, з коліна, лежачи, в ході раптових вогневих контактів з лівого та правого флангів тощо.

Разом з вогневою підготовкою, спецпризначенці відпрацьовували тактичні групові елементи: стрільбу парами, а також у складі четвірок. При цьому діяти треба було, мов єдиний механізм.

— Як правило, ми «працюємо» у відриві від основних сил, тому розраховуємо тільки на себе. Навички, набуті на тренуваннях, вже неодноразово дозволяли нам виконати важливі бойові завдання та повернутися живими, — повідомив командир.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...