Новые модификации Дозор-Б

19

 

P.S. Львівський бронетанковий завод перевищує торішні обсяги виробництва в 1,5 рази

Держпідприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укоборонпром», до кінця 2015 року відновить в 1,5 рази більше військової техніки, ніж в 2014 році. Про це повідомив директор заводу Роман Тимків.

За його словами, станом на кінець жовтня підприємство відновило 68 одиниць військової техніки безпосередньо на заводі, і 32 одиниці — виїзними бригадами. Таким чином, підприємство вже перевищило показники продуктивності, в порівнянні з минулим роком.

На підприємстві на даний час займаються поточним ремонтом і відновленням танків Т-72, броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРМ-1, інженерних машин розгородження ІМР-2 і броньованих машин розмінування БМР-1. Фахівці заводу також здійснюють ремонт танкових двигунів, прицілів 1А-40 і комплектуючих до танків Т-72.

На сьогоднішній день підприємством повністю виконані зобов’язання за договорами Міністерства оборони України з ремонту військової техніки в порівнянні з попереднім аналогічним періодом.

Нагадаємо, що ДП «Львівський бронетанковий завод» є не тільки ремонтним підприємством, а й виробничим. На заводі виготовляються бронетранспортери «Дозор-Б», а також повністю броньована модернізована пожежна машина ГПМ-54-01.

http://wartime.org.ua/

 

Поделиться:
Загрузка...