Артилерія — бог війни ВИДЕО

40

 На Харківщині, військовослужбовці гаубичного самохідно-артилерійського підрозділу окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України успішно виконали бойові стрільби штатним пострілом зі 152-мм самохідних артилерійських установок типу 2С3 «Акація».

mil.gov.ua

Заходи з бойової підготовки відбулися на загальновійськовому полігоні в рамках тактичних навчань. Так, згідно з задумом керівників занять, підрозділ було піднято за тривогою для здійснення маршу у заданий район. Офіцери провели артилерійську розвідку, здійснили відповідні розрахунки, які довели до підлеглих для ураження цілей на відстанях до 7 кілометрів.

За словами командира гаубичного самохідно-артилерійського підрозділу, військовослужбовці діяли в умовах, максимально наближених до бойових. Керівники занять — учасники АТО, постійно давали різні ввідні в ході проведення польового виходу для оволодіння солдатами професійних навичок. До того ж, сильний вітер та дрібний дощ лише ускладнювали процес виконання бойових завдань для мобілізованих новобранців.

У підсумку полігонного вишколу, особовий склад гаубичного самохідно-артилерійського підрозділу окремої механізованої бригади отримав загальну оцінку «добре».

— Бойові стрільби стали фінальним акордом у спеціальні підготовці наших артилеристів. При цьому, заняття проводилися із воїнами, призваними під час крайньої хвилі мобілізації. Приємно констатувати, що етапи бойового залагодження даний підрозділ пройшов дуже результативно і «Боги війни» повністю готові до протистояння з ворогом, — зауважив начальник штабу — перший заступник командира окремої механізованої бригади.

mil.gov.ua


 

Поделиться:
Загрузка...