У Москві боролись з «бендерівським підпіллям» в Українському Культурному Центрі

25

 Муніципальний депутат округу Якиманка міста Москви Дмитро Захаров з групою людей прийшов до Українського культурного Центру на Арбаті.

hromadske.tv

Як написав сам депутат у соцмережі, він прибув до Центру «в рамках продовження боротьби з бендерівським підпіллям».

Охоронець не пускав молодих людей у будівлю, оскільки територія центру є власністю України. Проте депутату все таки вдалось зайти у приміщення.

Cаме в цей час в Центрі перебували діти, які навчаються в недільній школі. Більшість співробітників на роботі відсутні, оскільки вихідний день.

Після приїзду поліції, депутат з групою молодих людей покинули приміщення Українського культурного Центру.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав провокацією візит московського депутата до Національного культурного центру України.

Минулого тижня у Москві провели обшуки в бібліотеці української літератури і затримав її директора Наталю Шаріну за підозрою в поширенні екстремістських видань.

 Таганський районний суд Москви помістив під домашній арешт директора бібліотеки української літератури Наталію Шаріну.

Бібліотека української літератури у столиці Росії стане філією Московського дому національностей.

Національний культурний центр України у Москві — культурологічний центр, що репрезентує сучасну культуру і освіту України в столиці Росії. Культурний центр України в Москві, створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 1993 р. Центр підпорядкований Державному управлінню справами.

Культурний центр України у Москві — українська державна установа, завданням якої є зміцнення міжнародного авторитету України, поширення української культури та духовності, ознайомлення зарубіжної громадськості з історією і культурою, внутрішньою та зовнішньою політикою України, підтримка українських організацій та земляцтв у Російській Федерації.

Поделиться:
Загрузка...