Новітні «Дозори-Б» до кінця року надійдуть у війська

33

 Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак у рамках робочої поїздки Львівщиною відвідав Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод».

mil.gov.ua

Міністр оборони України оглянув військову техніку, яку виготовляє львівське оборонне підприємство. Серед представлених зразків, зокрема, були бронеавтомобіль «Дозор-Б», який нещодавно було поставлено у серійне виробництво, та пожежний танк.

Новітній «Дозор-Б» генерал-полковник Степан Полторак випробував особисто. Він проїхав за кермом нового бронеавтомобіля і залишився задоволеним його ходовими якостями: легкокерований, добре просувається, розганяється, долає перешкоди. Але висловив думку, що машині потрібно посилити вогневу міць.

Окрім цього, Міністр оборони побував у цеху, де проводиться ремонт броньованої техніки згідно договорів з Міністерством оборони України.

На майданчику зберігання озброєння та військової техніки генерал-полковник Степан Полторак поспілкувався із екіпажами відремонтованих танків Т-72.

— Ми змінюємо підхід до процесу ремонту та відновлення військової техніки, — розповів Міністр. — Разом з фахівцями бронетанкового заводу участь у ремонті беруть й військовослужбовці ремонтних підрозділів Збройних Сил.

За словами генерал-полковника Степана Полторака, такий підхід дав можливість більш якісно підготувати техніку, а екіпажі мали змогу брати участь у процесі ремонту і здійснити випробування техніки на танкодромі заводу.

— Я побачив, що час, який в нас є для підвищення боєздатності Збройних Сил України, на Львівському бронетанковому заводі використовується достатньо ефективно, — зазначив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак. — З початку року завод вже передав оборонному відомству 62 танка, й ще 31 передасть за кілька місяців.

Також Міністр оборони був задоволений ходом виробництва Дозорів.

— До кінця року 10 таких бронемашин має надійти до Збройних Сил, — сказав міністр, коментуючи питання закупівлі «Дозорів». — Наразі 2 таких бронемашини перебувають на випробуваннях у підрозділах Збройних Сил.

mil.gov.ua

 

Поделиться:
Загрузка...