Центральна артилерійська база озброєння

79

 Під час робочої поїздки на Рівненщину начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко перевірив Центральну артилерійську базу озброєння у Сарнах, де з початком АТО налагодили процес ремонту артилерійських систем.

Також він зустрівся з підприємцями Сарненщини, яким подякував за патріотичну позицію та допомогу армії та нагородив відзнаками начальника Генерального штабу.

— Волонтерський рух допоміг Українській армії стати на ноги. Сьогодні Збройні Сили України достатньо потужні, щоб стримувати агресора, — підкреслив генерал-полковник Віктор Муженко.

Начальник Генерального штабу оглянув територію частини та ознайомився з процесом відновлення ракетно-артилерійського озброєння.

— Сучасна Українська армія потребує новітніх засобів розвідки, зв’язку, радіоелектронної боротьби та протитанкових систем. За цей рік на озброєнні наших підрозділів з’явилися як зразки виключно українського виробництва — наприклад, бронетранспортери БТР-3 та БТР-4, так і модернізовані бойові машини піхоти, бойові машини десанту і такий потужний засіб, як танки, що були модернізовані та відновлені на державних підприємствах та силами ремонтних підрозділів Збройних Сил України. Наступного року планується розпочати серійне виробництво перспективної броньованої машини «Дозор». Затримка була у випробуваннях і доведенні її до тих норм, які б забезпечували максимальну безпеку бійців та ефективне застосування техніки, — зазначив Віктор Муженко.

Він відзначив внесок Центральної артилерійської бази озброєння у процес комплектування підрозділів Збройних Сил України відновленими технічними засобами.

— Свого часу ця військова частина була лише базою зберігання артилерійського озброєння. Зараз це база зберігання і ремонту з перспективою стати арсеналом, який комплектуватиме військові частини потужними засобами вогневого ураження. Йдеться про ракетно-артилерійське озброєння, гармати, комплекси керованих ракет, стрілецьку зброю тощо, — повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...