Камуфляж «ВАРАН» ВИДЕО

94

 "ВАРАН" — універсальний камуфляж, призначений для використання у всіх, без винятку, природних зонах України, навесні, влітку, восени і в безсніжну зиму.

У 2014 році фахівцями P1G-Tac® був розроблений новий камуфляж, універсального типу, що отримав назву "ВАРАН". Польові випробування виявили високі камуфлюючі характеристики "Варан" у всіх природних зонах України.

Відмінною особливістю камуфляжу "Варан" є його малюнок, в якому використовуються елементи тривимірної сітчастої структури. Така структура в поєднанні з фоном дає унікальний "ефект розчинення".

"Ефект розчинення" полягає в тому, що на місцевості, що збігається з фоном за кольором, тривимірні сітчасті структури "розчиняються" у близькі до фону відтінки кольору. Також, за наявності на місцевості домінуючих відтінків, близьких до кольору елементів сітчастих структур, ці структури "розчиняють" сам фон камуфляжу. При цьому, завдяки ретельно підібраній кольоровій гамі зберігається здатність "розмивати" силует. Таким чином, об’єкт камуфлюється м’яким природним чином.

Високі камуфляжні характеристики камуфляжу "Варан" були відзначені як військовослужбовцями і співробітниками СпН України, так і операторами спецслужб інших країн і фахівцями НАТО.

Поделиться:
Загрузка...