Франція постачатиме до України вертольоти

45

 Державний концерн «УКРОБОРОНПРОМ» підписав нові угоди з французькими компаніями – світовими лідерами озброєнь.

airbushelicopters.com

Стратегічні домовленості у сфері військово-технічного співробітництва обох країн досягнуті у рамках робочого візиту Президента України Петра Порошенка до Франції.

Фахівці ДГЗІФ «Укрінмаш» підписали контракт з французькою компанією Thales Communication & Security S.A.S на постачання для потреб Збройних сил України засобів тактичного радіозв’язку. З компанією Thales Systems Aeroportes S.A. укладено Меморандум про взаєморозуміння відносно спільного проекту зі створення сучасного патрульного літака.

Також це підприємство уклало протокол з компанією Airbus Helicopters S.A.S. щодо постачання одномоторних вертольотів H125.

P.S. 

Вертолет H125 Airbus Helicopters (известный как Eurocopter AS350 B3E адаптирован к полетам в экстремальных условиях, включая перелеты в высокогорной местности и в условиях жаркого климата. Первый полет вертолета Еврокоптер AS350 B3 состоялся в 1997-м году, и с тех пор машина постоянно совершенствуется.

Главными преимуществами этой модели эксперты считают простоту эксплуатации, прочность конструкции, надежность бортового оборудования.

Максимальная скорость: 287км/ч

Крейсерская скорость: 235км/ч

Скороподъемность: 10м/с

Дальность полета: 691 ч

Длительность полета: 4.40 ч

Максимальная высота: 7010 м

Экипаж: 1+5

airbushelicopters.com

airbushelicopters.com

airbushelicopters.com

Поделиться:
Загрузка...