«Укроборонпром» озброїв військові «Хамери» та «Саксони»

53

 Фахівці ПАТ «Завод «Маяк», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», розробили спеціальні бойові модулі на імпортні бронеавтомобілі «Саксон» та «HMMWV» (військові «Хамери»). Їх презентували Президенту України, Міністру оборони та керівникам інших силових відомств держави 4 квітня.

ukroboronprom.com.ua

Бронеавтомобіль «Саксон» оснастили двома кулеметами калібру 7,62 мм на турельних установках та 12,7 мм кулеметом ДШКМ. Останнім також оснастили "Хамери". Кулемети призначені для знищення живої сили і вогневих засобів противника, мають ручне керуванням вогнем за допомогою гашетки.

Завдяки спеціальній установці, на «Саксонах» ці кулемети матимуть кут вертикального обстрілу від -10 до +45°, горизонтального — 180°. Бойова скорострільність – 250 пострілів за хвилину. Прицільна дальність – 1300-2000 м, найефективніший вогонь з кулемета – на відстані до 1000 м, а максимальна дальність польоту кулі – 3800 м.

«Ми самостійно ініціювали розробку озброєння для цих машин на заводі «Маяк» та запропонували декілька варіантів. Вже сьогодні вони встановлені та презентовані керівництву державу», – зазначив Перший заступник Генерального директора «УКРОБОРОНПРОМ» Сергій Пінькас.

На сьогодні до України доставлено першу партію «Саксонів» з 20 машин. Завод-виробник здійснив їх модернізацію та надав гарантію на усі вузли та агрегати. Крім того, підприємства «УКРОБОРОНПРОМУ» займатимуться технічним супроводом бронемашин.

На "Саксони" установили 3 крупнокалиберные пулемета, что значительно повысило их огневую мощь.

Поделиться:
Загрузка...