Бойовики продовжують обстріли позицій українських воїнів під Маріуполем. Днями були обстріляні блокпости військових об’єднаного угрупування Національної гвардії України поблизу населених пунктів Талаківка та Первомайськ.
![]()
http://vv.gov.ua/
Обстріл вівся з реактивних систем залпового вогню «Град», ствольної артилерії та мінометів. На позиціях лишилися численні воронки, але суттєвої шкоди смертоносні снаряди не завдали — втрат серед особового складу та пошкоджень техніки Національної гвардії немає.
![]()
Начальник Південного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Володимир Кондратюк відвідав обстріляні бойовиками позиції, поспілкувався із бійцями-гвардійцями та перевірив надійність інженерних споруд.
![]()
Також він особисто привітав підлеглих із присвоєнням чергових військових звань та вручив заслужені погони.
![]()
Своїми обстрілами ворог намагається зламати наших воїнів психологічно, підірвати бойовий дух, але результат цілком протилежний. Із кожною ракетною чи мінометною атакою бійці стають лише більш загартованими, навіть жартують: «Нехай обстрілюють, за власні ж кошти нас тренують…».
![]()
Окрім жартів, начальник управління проінспектував обладнання позицій та перевірив бойову готовність гвардійців. Перевіркою він залишився задоволений: воїни повністю готові як оборонятися, так і дати гідну відсіч агресору.
ГЗГ та ЗМІ Південного ОТО