Бойові стрільби підрозділів ППО Нацгвардії

12

 На військовому полігоні з фахівцями підрозділів протиповітряної оборони Національної гвардії України були проведені практичні стрільби з зенітної установки ЗУ-23-2, яку нещодавно було прийнято на озброєння у Нацгвардії.

http://vv.gov.ua/

Протягом двох тижнів особовий склад, до якого увійшли мобілізовані військовослужбовці, освоював теоретичні та практичні знання, що стосуються тактико-технічних можливостей установки, її будови, умови виконання вправ та різних нормативів, а також здійснював бойові стрільби та управління вогнем. У ході навчання відбувалось злагодження підрозділу в цілому та кожного розрахунку окремо.

«Під час зборів завдяки досвідченим інструкторам військовослужбовці придбали ті знання, які їм будуть вкрай необхідні при виконанні бойових завдань. По результатам стрільб майже у всіх військовослужбовців «добре» та «відмінно. Бойові стрільби довели, що час, який їм було надано на навчання було використано не дарма», — розповів командир батальйону майор Дмитро Траценко.

Найближчим часом особовий склад повернеться до своїх військових частин, де буде, вже у складі своїх підрозділів, виконувати поставленні завдання, у тому числі і в бойових умовах.

http://vv.gov.ua/

Поделиться:
Загрузка...