Пройшла генеральна репетиція військового параду до дня Незалежності України ФОТО

43

 У Києві на Хрещатику відбулося тренування військ перед запланованим парадом з нагоди 23-ої річниці проголошення Незалежності України.

mil.gov.ua

У генеральній репетиції параду взяли участь загони всіх підрозділів, які входять до складу Збройних сил України, серед яких і зведений батальйон, який брав участь в антитерористичній операції на сході України.

Проходячи маршем повз імпровізовані трибуни, бійці скандували «Слава Україні — Героям слава!».

На відміну від багатьох попередніх, цьогорічний військовий парад проходитиме в умовах, коли країна у вкрай складних умовах боронить східний кордон. Відтак доволі символічним буде проходження по Хрещатику 24 серпня зведеної «коробки» АТО, куди увійшли 120 учасників бойових дій на сході України.

Хрещатиком проїхала колісна бойова техніка, у тому числи новітні зразки: БТР-3Е, БТР-4Є, бронеавтомобілі КрАЗ Сougar. Потім рушили реактивні системи залпового вогню «Бастіон-1» і найбільш потужні РСЗВ — «Смерч», комплекси зенітно-повітряної оборони Оса, «Точка-У». Замкнули колону ЗРК С-300.

За словами Міністра оборони України генерал-полковника Валерія Гелетея в параді візьмуть участь військовослужбовці Збройних Сил, Нацгвардії, МВС та Державної прикордонної служби.

— По центральній вулиці столиці пройде 14 парадних розрахунків, а вся техніка, яку ви бачили зараз, буде і 24 серпня, — наголосив Міністр оборони. За його словами, частину техніки направлять в зону проведення антитерористичної операції. Він також повідомив, що 24 серпня у визначених містах відбудуться святкові феєрверки.

mil.gov.ua

 

Поделиться:
Загрузка...