Идут колонны украинской техники

25

 Украинская армия вошла в Рубежное Луганской области.

Сообщают о двух колоннах техники украинской армии. Их заметили на окраинах города, http://podrobnosti.ua/

Об этом сообщают очевидцы в соцсетях.

Согласно сообщениям, около 16:00 по улице Освободителей проехала колонна военной техники.

Две колонны украинских войск, одна со стороны Старой Краснянки, а другая из Варваровки проехали мимо чулочной фабрики и прошли через Рубежное в Воеводовку.

На выезде из Воеводовки оборудуется блокпост.

По предварительной информации, Рубежное освобождено от террористов.

В соседнем Северодонецке перекрыты все выезды из города.

Ситуація в зоні АТО 20 липня

P.S. Підрозділи Збройних Сил України, які виконують завдання з оборони та прикриття державного кордону в межах Луганської та Донецької областей, продовжують інженерне облаштування своїх позицій. Насамперед, це зумовлено постійними артилерійськими нальотами російської артилерії. Агонія терористичних угруповань вже досягла апогею. Не маючи можливостей подолати позиції українських військових, терористи сподіваються лише на допомогу своїх спонсорів із-за найближчого кордону. Так, лише за останню ніч російська артилерія здійснила два артилерійських обстріли позицій українських підрозділів. Завдяки доброму облаштуванню укріплень наші вояки уникнули втрат. Стримуючи терористичну навалу та відтягуючи на себе сили російських найманців, армійські підрозділи на кордоні забезпечують переможний тиск на внутрішніх напрямках протистояння, зокрема, у Луганську та Донецьку.

Комплексному вирішенню проблем забезпечення армійських підрозділів на кордоні було присвячено чергову термінову нараду за участю Міністра оборони України генерал-полковника Валерія Гелетея та начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Віктора Муженка, які перебувають безпосередньо у районі проведення АТО. Тримаючи постійний зв’язок з командирами частин та підрозділів, які зараз знаходяться на вістрі оборони української території, керівники визначили додаткові заходи по забезпеченню передових підрозділів усім необхідним. Йдеться про всі аспекти матеріально-технічного та тилового забезпечення, а також про бойове прикриття логістики на передовій. Саме питанню доставки вантажів до підрозділів було приділено особливу увагу, оскільки в умовах тотальної терористичної війни протидія диверсійним групам противника на шляхах постачання є не менш важливою, ніж безпосереднє знищення ворога під час бойового протистояння.

Поделиться:
Загрузка...