В інституті судмедекспертиз знайшли 3 бомби

23

 19 квітня близько 9 години у холі Інституту судово-медичних експертиз на вулиці Дорогожицькій, 9 виявлено підозрілий предмет.

На місце події одразу ж виїхали слідчо-оперативні та вибухотехнічні групи районного та Головного управлінь, повідомляє ГУ МВС у Києві.

Наразі роботу установи призупинено, проводиться евакуація працівників та студентів.

У районі місця пригоди частково обмежено рух автотранспорту на вул. Дорогожицькій. Підозрілий предмет досліджує група вибухотехників.

Станом на 12.00 підтвердилася інформація про два вибухових прилади.

За інформацією "Комсомольської правди", людей відігнали ще далі за периметр, убік вулиці Олени Теліги.

"Швидкі допомоги й пожежні машини, теж відігнали за будинок. Евакуатори забирають машини, навіть без власників. Підходили міліціонери й говорять, що зараз можливий вибух", — повідомив кореспондент видання.

За його словами, бомби не будуть нікуди відвозити, тому що це занадто небезпечно.

"Рятувальники збираються вирити в Бабиному Яру котлован і спробують підірвати бомби там. За чутками, є ще третя бомба, приблизно в морзі будинку, у підвальному приміщенні. Зараз у будинку тривають роботи із цією третьою бомбою. Рятувальники розширили зону безпеки приблизно до кілометра, триває евакуація автомобілів", — розповів кореспондент.

З’ясувалася потужність вибухівки. Одна з бомб — потужністю, еквівалентною 300 грамам тротилу, інша — 1 кілограму 300 грамам.

"Зараз роботи переносять бомби в контейнер, який закопали в Бабиному Яру, біля могил. Від контейнера простягнули дроти, хвилин через 15 усе це будуть підривати. Сюди приїхало все керівництво, з міліції, із МНС. Усі чекають вибуху цього контейнера, — розповів кореспондент КП.

Поделиться:
Загрузка...