Зона свободной торговли между Украиной и ЕС будет создана уже в этом году

39

Переговори щодо підписання угоди про асоціацію і створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС мають бути завершені до кінця року.

Зустріч Президента України Віктора Януковича з Президентом Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу, м. Київ, 18 квітня 2011 року Фото president.gov.ua

Про це сьогодні домовилися президент України Віктор Янукович та президент Єврокомісії Жозе-Мануель Баррозу. Український лідер заявив, що задоволений тим, як ідуть перемовини про створення зони вільної торгівлі та спрощення візового режиму між Україною та ЄС.

Фото president.gov.ua

Віктор Янукович, президент України:

— Сподіваюся, що в ході наступного саміту Україна-ЄС, ми зможемо констатувати перехід до нового етапу у виконанні плану дій. Закріплення в остаточному тексті угоди про асоціацію положення щодо європейської перспективи України має для нас принципове значення.

Фото president.gov.ua

Жозе-Мануель Баррозу, президент Єврокомісії:

2011 рік буде вирішальним для відносин України з Європейським союзом. У нас попереду дуже багато роботи, і я сподіваюся, що ми зможемо надати динаміки нашим взаєминам, аби ми могли завершити переговори щодо угоди про асоціацію до кінця цього року.

Фото president.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...