Сили протиповітряної оборони вночі 20 травня знищили всі ворожі повітряні цілі над Києвом. Зафіксовано падіння уламків у Дніпровському, Дарницькому, Печерському та Солом’янському районах столиці.
Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко у Telegram.
«Одинадцята повітряна атака на столицю з початку травня! Ворог усіма силами намагається нанести ураження по ключових обʼєктах в Києві і одночасно виснажити ресурси нашої ППО. Крім того, у такий спосіб рашисти прагнуть тримати в глибокому психологічному напруженні цивільне населення. Тому вони практично щодобово атакують Київ з повітря. Зокрема, у травні кияни не чули сирени повітряної тривоги лише 4 дні. Цією ночі агресор знов здійснив масовану атаку дронами. За попередньою інформацією, були застосовані баражуючі боєприпаси «Shahed». Усі виявлені повітряні цілі були знищені силами і засобам нашої ППО. Ударів по Києву не допущено!» — йдеться в повідмленні.
Як зазначаться, в результаті падіння уламків:
— у Дніпровському р-ні сталося загоряння житлового будинку, пожежа ліквідована. Без жертв;
— в Дарницькому р-ні пошкодження будівлі СТО, припаркованих авто;
— в Печерському р-ні є пошкодження вікон житлового будинку;
— в Соломʼянському р-ні — дорожнє покриття і автотранспорт.
Інформації щодо потерпілих на разі не надходило. Дані оперативного зведення оновлюються і уточнюються.
