Результати міжнародного аудиту уряду Тимошенко шокували світ

20

 Оприлюднені результати незалежного аудиту діяльності колишнього уряду Юлії Тимошенко виявились настільки вражаючими, що отримали потужний світовий резонанс. Одне з найбільш впливових західних видань – The Wall Street Journal – оперативно опублікувало власний матеріал, присвяченій цій темі.

У статті згадано про подання позовів до судів США та Великої Британії проти компаній, за допомогою яких високопосадовці уряду Тимошенко збагачувалися шляхом посередництва при державних закупках. Зазначено, що звіт аудиторів звинувачує Тимошенко у використанні бюджетних коштів на свою передвиборчу кампанію, нецільове використання бюджетних коштів для покриття недостачі у пенсійному фонді та нецільову витрату коштів стабілізаційного фонду.

Також у публікації підкреслено, що ключовий радник Тимошенко, її колишній віце-прем’єр Григорій Немиря за суттю висунутих звинувачень розмовляти відмовився, обмежившись тим, що назвав результати незалежного міжнародного аудиту «елементом брехливої кампанії».

Самі міжнародні експерти з фірм Akin Gump Strauss Hauer & Feld, Trout Cacheris и Kroll Inc на проведеній у Києві пресс-конференції неодноразово підкреслювали що результати аудиту містять широку доказову базу, є абсолютно об’єктивними та не мають жодного стосунку до політики.

Поделиться:
Загрузка...