Ляшко про секс-скандал: Відео в інтернеті — фальшивка

52

 БЮТівець Олег Ляшко називає змонтованим відеоролик про нього, поширений в інтернеті, та просить Генпрокуратуру з’ясувати автора "фальшивки".

"У боротьбі зі мною опоненти опустилися нижче пояса, і почуваються вони там доволі комфортно", — заявив Ляшко у коментарі "Українській правді".

На думку Ляшка, "чорні піарники", дискредитуючи його, "даремно хочуть вибити з колії людину, яка вагомими та переконливими аргументами відстоює свою політичну позицію".

"Саме тому і з’являються фальшивки, подібні тій, яка вчора розлізлася інтернетом. Завдяки технічному прогресові нині все стає можливим, і "монтажники" творять чудеса. Сподіваюся, що їх особи встановить Генеральна прокуратура, куди я звернувся з відповідною заявою", — заявив він.

"Я багато років в політиці. Відтак, маю товсту шкіру та загартований дух. Але не можу сказати, що легко пережив вчорашній день. Та, як кажуть, все, що нас не вб’є — зробить сильнішими", — додав він.

Ляшко наголосив, що ті, хто "вилив цей бруд", отримають від нього "достойну відповідь".

"Хоча до їхніх методів — переказувати факти, а тим більше вигадки, хто з ким спить — опускатися не буду. Як на мене, то навіть в каналізації мають бути буйки, за які запливати не можна", — заявив він.

Коментуючи згадки про його кримінальне минуле, Ляшко заявив, що рішенням Печерського райсуду Києва від 19 серпня 2010 року президента Віктора Ющенка, який під час виборчої кампанії стверджував про наявність у нього трьох судимостей, "зобов’язано спростувати цю недостовірну інформацію".

Поделиться:
Загрузка...