В Киеве презентовали логотип Евро-2012 ФОТО+ВИДЕО

40

У понеділок, 14 грудня, на Михайлівській площі столиці України були презентовані офіційні логотип і слоган Євро-2012.

В урочистій церемонії представлення взяли участь президент УЄФА Мішель Платіні, голови національних футбольних федерацій України та Польщі − Григорій Суркіс і Гжегож Лято, Президент України Віктор Ющенко, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, керівники приймаючих міст та інші почесні гості.

Фото Марии Черныш

Відкриваючи зібрання, президент ФФУ звернувся до присутніх із вітальним словом.

«Кілька днів тому Виконавчий комітет УЄФА своїм остаточним рішенням підтвердив, що всі чотири українські міста − Харків, Львів, Донецьк та Київ − здобули офіційний статус приймаючих Євро-2012, − сказав керівник українського футболу. − Крім того визначено, що саме на відбудованому центральному стадіоні столиці України відбудеться фінальний матч Турніру.

Від імені мільйонів уболівальників своєї країни я хочу ще раз подякувати Європейському футбольному союзу в особі його президента пана Мішеля Платіні за те, що ми спільно змогли подолати випробування складної дистанції на шляху до омріяної мети. Відсьогодні ми активно вступаємо у нову фазу наближення головного футбольного свята − Євро-2012 − з новими силами та збагачені неоціненним здобутим досвідом.

Фото Марии Черныш

Унікальне явище, свідками якого ми є, назавжди буде вписане в новітню історію нашої молодої демократичної держави. А представлення символу та гасла Турніру в серці давнього Києва стане визначною віхою не лише в підготовці до чемпіонату Європи з футболу, але й у широкомасштабній презентації самобутньої культурологічної палітри колиски слов’янської цивілізації.

Я гордий тим, що безпосередньо причетний до створення передумов цієї непересічної події у житті моєї країни. І хочу поділитися цією гордістю з кожним із мільйонів патріотів, хто так само дбає про європейське майбутнє наших дітей та онуків. Подивіться у дзеркало Євро-2012 − і ви побачите в ньому своє усміхнене завтра».

© REUTERS/Глеб Гаранич, pics.livejournal.com

Після промови голови Польської асоціації Гжегожа Лято до футбольних президентів обох країн приєднався на подіумі Мішель Платіні, й утрьох вони зняли покривало з логотипу Євро-2012. Емблема являє собою стилізовану квітку з бутоном у вигляді футбольного м’яча та двома суцвіттями в кольорах державних прапорів України і Польщі. Під час фотографування на тлі логотипу учасників презентації був представлений і офіційний слоган турніру − «Творимо історію разом».

Видеопрезентация логотипа

Логотипы предыдущих Чемпионатов Европы

Поделиться:
Загрузка...