Украина – Андорра – 5:0 ВИДЕО

24

Украина – Андорра – 5:0

Україна перемогла Андору з рахунком 5:0. Три з цих голів були забиті завдяки реалізованим пенальті.

Ігри між любителями і професіоналами у підсумку закінчуються очікувано. Винятки дуже рідкі і неочікувані. Перший тайм мав очікуваний вигляд, бо два-три переходи в атаку гостей виглядали прогнозовано і безпретензійно.

Перший тайм виграно з з рахунком 2:0 за рахунок голів Ярмоленка та Мілевського. Ще було три-чотири гольових шанси з трьома перекладинами,що рятували гостей від раннього розгрому. Весь перший тайм можна було спостерігати тотальне домінування українців.,якому не було ніякого подиву. Роботи у нашого голкіпера майже не було. Час від часу від покидав штрафний майданчик з метою віддати пас своїм партнерам.

Другий тайм розпочався без замін, але в ключі повного домінування української збірної. Андоррські амотори грали старанно та в більшості пресингом та на відбій. Наші дебютанти Кобін та Ярмоленко старалися на полі,здається, більше за всіх. На підступах до штрафного майданчика працювала червона стіна гостей. Але одного разу вона спромоглася залишити в офсайді навіть п’ятьох українців. Приємно вражала гра воротаря андоррців, що рятувала від раннього розгрому. Нерезультативні атаки змінювали одна за одною. А тим часом на трибуні у ложі почесних гостей перебував навіть президент УЕФА Мішель Платіні. Його поява на грі збірної Андорри виглядала дещо загадково та не програмовано.

На 72-й хвилині українці заробили право пробити пенальті. Капітан нашої збірної Андрій Шевченко робить рахунок розгромним. Тиск на андоррців після цього не слабшає. Стадіон галасує в очікуванні чергового гола. Далі, як і раніше домінували українці. Обидві команди зробили заміни. Але малюнок гри не зазнав змін. Галасували трибуни в очікуванні чергового гола. Старався вийшовший на заміну Гоменюк, але щастило андорцям.
Нарешті українці вже в додатковий час , в особі Артема Мілевського заробили другий пенальті, який він і руелізував. А тим часом суддя додав 4 хвилини.

«Виникає «третій пенальті за гру рукою у гольовому моменті. Пенальті реалізує Євген Селезньов. Лунає фінальний свисток і Україна перемагає з рахунком 5:0. Очікування граду голів справдилося. Три голи з пенальті можна пояснити, що збірна Андори має репутацію найгрубішої в Європі.

Украина: Пятов, Чигринский, Кучер, Мандзюк, Тимощук, Ярмоленко, Кобин, Гусев (Гай, 71), Милевский, Шевченко (Гоменюк, 81), Воронин (Селезнев, 66).
Андорра: Гомес, Айяла, Мартинес, Сонехе, Валес, Пуйоль, Виейра (Эскура, 76), Хименес, Морено (Хенис Гарсия, 82), Сильва, Тоскано (Морейра, 84).
Голы: Ярмоленко (19), Милевский (45), Шевченко 72, с пенальти), Милевский (91, с пенальи), Селезнев (94, с пенальти).
Предупреждения: Воронин (25) – Пуйоль (34), Валес (90), Айяла (94).

Удары (в створ): 17 (10) – 0 (0).
Угловые:11 – 0.
Офсайды: 8 – 1.

1:0.Ярмоленко

2:0.Милевский

3:0.Шевченко

4:0.Милевский

5:0.Селезнев

 

 

Поделиться:
Загрузка...