Темничок підвезли. Виявляється, боротьба з корупцією, це … шантаж Зеленського.
А не спадало на думку запитати в улюбленого героя, як так сталося, що вся квартальна пошесть, більшість “слуг” і призначенців – відверті казнокради, шахраї і зрадники?
З точки зору державного управління їх вичищення – абсолютно необхідна дія для виживання країни і ухвалення правильних рішень – для посилення оборони, захисту громад і не капітулянтських переговорів.
Але за кожного і кожну чіпляються пазурями і зубами. Не віддають до останнього. Включають емоції – сподіваючись на емоціях зберегти рештки підтримки.
Наймають для цього безпринципних російськомовних потвор, які у кремлівському стилі портнова продовжують сіяти ненависть – між українцями, між Україною і партнерами, між фронтом і тилом…

Все, аби захистити господарів і подачки.
Викриття корупції посилює, а не послаблює позицію України – бо дає шанс покращити управління і показати, що на виклики є здорова реакція. І дає щеплення від капітуляції – бо страшно буде вертатись додому, якщо “накралися і здалися”.
Тож припиніть опиратися невідворотньому. Повиганяйте корупціонерів. Повиганяйте борзописців з телеграм-помийок. Повиганяйте радників, які нашіптують: “пофіг, пропетляєм”.
Бо петляти доведеться напрочуд недовго.
Петлі можна уникнути – але якщо чути голос розуму, а не ховатись від нього.
![]()