• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • Хто заснував бусифікацію
  • В Севастополі ліквідовано зрадника України капітана 1-го рангу Роберта Шагеєва
  • “На щиті”: в Україну повернули тіла 261 загиблого
  • Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 09.08.2026
  • Економіка після українців
  • У Башкортостані під удар потрапив хаб Wildberries
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 13.08.26
  • В Україні 207 прокурорів з інвалідністю виявилися повністю здоровими
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      20.05.20260

      Прощавай євроінтеграція… Кредит, до речі, також бай-бай…

      Recent
      13.08.2026

      Хто заснував бусифікацію

      12.08.2026

      З першого місця на шосте

      11.08.2026

      ДИПЛОМАТІЯ ПО-ЗЕЛЕНСЬКИ

    1. Украина
        Featured
        15.07.20260

        Мадяр взявся за російські танкери у Чорному морі ВІДЕО

        Recent
        13.08.2026

        В Севастополі ліквідовано зрадника України капітана 1-го рангу Роберта Шагеєва

        13.08.2026

        “На щиті”: в Україну повернули тіла 261 загиблого

        12.08.2026

        В Україні 207 прокурорів з інвалідністю виявилися повністю здоровими

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          13.08.2026

          У Башкортостані під удар потрапив хаб Wildberries

          12.08.2026

          США та Іран не змогли досягти прогресу в переговорах

          07.08.2026

          Дрони атакували склад Wildberries у Єкатеринбурзі: спалахнула пожежа

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            13.08.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 13.08.26

            12.08.2026

            УГРУПОВАННЯ ДШВ: Звільнено 745 км² та 26 сіл у трьох областях

            12.08.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 12.08.26

          1. ВПК
              Featured
              25.11.20240

              Безвідповідальні злочинці: Як ЗСУ залишили без мін — афера на 25 мільярдів гривень | Юрій Бутусов

              Recent
              09.08.2026

              Україна придбала у Туреччини 70 ракет ATACMS та 12 пускових установок M270

              09.08.2026

              Про українську балістику

              30.07.2026

              Файр Пойнт випускає по 100 ракет «Фламінго» щомісяця — цілковитий непотріб, який нікуди не летить

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Экономика»Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 04.02.2025

            Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 04.02.2025

            0
            By Юрий on 04.02.2025 Экономика
            Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок
            санкцій, станом на 04.02.2025
            1. Санкції США починають створювати затримки з розвантаженням російської сирої нафти.
            — Лише два з дев’яти вантажів з Сахаліну були вивантажені, решта простоює біля портів.
            — Спеціалізований флот обмежений, і якщо танкери не звільняться, поставки можуть сповільнитися.
            — Індія заявила, що після лютого не прийматиме вантажі на суднах під санкціями. Деякі танкери вже направляються до Оману для можливого плавучого зберігання.
            — За тиждень до 2 лютого росія експортувала 21,61 млн барелів, що на 4% менше, ніж попереднього тижня. Падіння потоків із Тихоокеанського узбережжя та Чорного моря частково компенсувалося збільшенням поставок із Балтики.
            — Ціна на російську нафту продовжує знижуватися, а тижневий дохід від експорту впав до $1,39 млрд, що на $110 млн менше, ніж тижнем раніше.
            2. Українські безпілотники продовжують атаки на російські нафтові та газові об’єкти, цього разу влучивши у Волгоградський НПЗ «Лукойл» і газопереробний завод «Газпрому» в Астраханській області.
            — Волгоградський НПЗ вже ставав мішенню 31 січня, а нинішня атака спричинила локальні пожежі.
            — Це один із найбільших російських НПЗ, що виробляє близько 300 тисяч барелів на добу, і значна частина його продукції використовується всередині країни.
            — За даними представника СБУ, пошкоджено кілька частин об’єкта, зокрема два цехи первинної переробки нафти.
            — В Астраханській області під удар потрапив газопереробний завод «Газпрому», що може переробляти до 12 мільярдів кубометрів газу та конденсату на рік.
            — Наразі оцінюється ступінь пошкодження комбінованої установки переробки стабільного конденсат.
            — Російська сторона регулярно атакує українську енергетичну інфраструктуру, а удари по нафтопереробних підприємствах рф можуть мати довгострокові наслідки для забезпечення пального.
            3. Ринок сільгосптехніки в росії за підсумками 2024 року зазнав значного падіння.
            — Продажі російської техніки скоротилися на 17,6%, а імпортної – більш ніж на 25%.
            — Головні причини – висока ставка російського Центробанку та зниження прибутковості аграрного сектора.
            — У 2025 році ситуація лише погіршиться: очікується подальше скорочення ринку ще на 12%, що стане найсерйознішим кризовим ударом за останні 20 років.
            — Російський агросектор, який і без того потерпає від санкцій та дефіциту технологій, опинився на межі серйозних проблем, що призведуть до ще більшого спаду виробництва та продовольчих ризиків.
            4. Україна арештувала активи російського олігарха Олега Дерипаски на суму майже 50 млн євро.
            — СБУ повідомила, що суд наклав арешт на 500 тисяч тонн бокситів і глинозему, які зберігалися на складах Миколаївського глиноземного заводу.
            — Це стратегічно важлива сировина для виробництва алюмінію на російських підприємствах «Русала», компанії, що належить Дерипасці.
            — За даними слідства, офіційним власником арештованої сировини значилася компанія з ЄС, але фактично вона контролювалася Дерипаскою і використовувалася для експорту матеріалів у росію.
            — У 2023 році українські правоохоронці заблокували спробу поставки.
            5. Шольц засудив пропозицію Трампа обміняти допомогу Україні на рідкоземельні метали.
            — Канцлер Німеччини Олаф Шольц розкритикував ідею президента США Дональда Трампа щодо надання військової допомоги Україні в обмін на її рідкоземельні метали.
            — Він наголосив, що було б егоїстично використовувати ресурси України для фінансування її оборони.
            — Шольц підкреслив, що ресурси країни повинні бути спрямовані на відбудову після війни.
            — Раніше Трамп заявив, що США прагнуть укласти угоду з Україною, за якою Київ забезпечить американську допомогу своїми рідкоземельними металами та іншими ресурсами.
            — Україна володіє значними запасами рідкоземельних металів, які є стратегічно важливими для високотехнологічних галузей.
            — Ця пропозиція викликала дискусії серед міжнародних партнерів України щодо етичності та доцільності обміну військової допомоги на природні ресурси.
            6. Raiffeisen Bank зазнав першого квартального збитку за дев’ять років через проблеми в росії.
            — Raiffeisen Bank International AG зафіксував чистий збиток у розмірі 926 мільйонів євро у четвертому кварталі, значною мірою через необхідність виділити 840 мільйонів євро на покриття судових ризиків у росії.
            — Збитки банку також включають 156 мільйонів євро, пов’язаних із судовими процесами щодо валютних кредитів у Польщі.
            — Гендиректор Йоганн Штробле заявив, що скорочення бізнесу в росії йде за планом, хоча Raiffeisen уже три роки намагається покинути російський ринок під тиском Європейського центрального банку.
            — У листопаді банк завершив продаж свого білоруського підрозділу, але повний вихід із росії залишається відкритим питанням.
            — Без урахування активів у росії та білорусі, прибуток Raiffeisen у четвертому кварталі зріс до 128 мільйонів євро.
            7. Контрабандні роялі викривають провали Заходу у тиску на путіна.
            — Японія, як і багато інших союзників США, заборонила експорт предметів розкоші до росії, включаючи роялі вартістю понад 1300 доларів.
            — Офіційна статистика показує скорочення постачання японських роялів у росію, але водночас експорт до Китаю у 2023 році зріс на 300%. У той же час Китай збільшив поставки роялів до росії — з 155 у 2022 році до 830 у 2023-му, що свідчить про обхід санкцій.
            — Західні санкції можуть стати темою зустрічі прем’єр-міністра Японії з Дональдом Трампом, який заявляє про намір посилити тиск на Москву.
            — Китайські торговці активно виступають посередниками між японськими виробниками та російськими покупцями.
            8. Сеул збільшив закупівлю російського ЗПГ.
            — Минулого року Південна Корея збільшила закупівлі зрідженого природного газу з росії на 28 відсотків, досягнувши найвищого рівня за чотири роки. Сеул придбав загальним обсягом 2,1 млн. тонн за $1,24 млрд.
            — Водночас росія посідає лише сьоме місце серед основних постачальників цієї сировини до Південної Кореї.
            — Найбільших обсягів ЗПГ Сеул набував у Австралії, Катару та Малайзії. Південна Корея є одним із провідних імпортерів газу в Азії, але також активно розвиває свою атомну галузь.
            — Варто зазначити, що найближчим часом ситуація може змінитися через нові дії американської адміністрації, спрямовані на збалансування торгових відносин з партнерами.
            — Південна Корея має значний дисбаланс у торгівлі на свою користь, що спонукало Сеул висловити готовність збільшити закупівлю нафти і газу в США, щоб уникнути можливих введень імпортних мит на свою продукцію.
            — Південна Корея є третім за величиною після Японії та Китаю споживачем ЗПГ у світі.
            Volodymyr Omelyan

            VolodymyrOmelyan економікаВорога економічніВтратиРФ
            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            Юрий

              Related Posts

              Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 09.08.2026

              Економіка після українців

              Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 07-08.08.2026

              Comments are closed.

              Последние новости
              • Сегодня
                15:51
                Хто заснував бусифікацію
              • Сегодня
                15:36
                В Севастополі ліквідовано зрадника України капітана 1-го рангу Роберта Шагеєва
              • Сегодня
                15:16
                “На щиті”: в Україну повернули тіла 261 загиблого
              • Сегодня
                15:12
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 09.08.2026
              • Сегодня
                11:43
                Економіка після українців
              • Сегодня
                11:18
                У Башкортостані під удар потрапив хаб Wildberries
              • Сегодня
                11:10
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 13.08.26
              • 12.08.2026
                23:24
                В Україні 207 прокурорів з інвалідністю виявилися повністю здоровими
              • 12.08.2026
                22:52
                Уражено чотири військові кораблі ворога у Новоросійську
              • 12.08.2026
                22:35
                УГРУПОВАННЯ ДШВ: Звільнено 745 км² та 26 сіл у трьох областях
              • 12.08.2026
                22:10
                З першого місця на шосте
              • 12.08.2026
                21:50
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 07-08.08.2026
              • 12.08.2026
                21:45
                Ці обидві квочки (про Полякову й Мендель)
              • 12.08.2026
                21:37
                З приводу «розлучення» Латиніної і Арестовича
              • 12.08.2026
                21:20
                Хуцпа влади
              • 12.08.2026
                21:07
                США та Іран не змогли досягти прогресу в переговорах
              • 12.08.2026
                20:25
                Ми не відповідаємо адекватно ворогові на його масові обстріли
              • 12.08.2026
                19:30
                ВІДОСИКИ ЗАМІСТЬ СПРАВ
              • 12.08.2026
                18:27
                Щонайменше 375 українців загинули в російському полоні. Вони зазнавали катувань, — Лубінець
              • 12.08.2026
                16:17
                Новоросійськ після атаки опинився у вогні
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              25.06.2026

              Мадяр: Очищення Криму від хробаків

              11.06.2026

              Оптоволокно: без шансів для ворога. Робота пілотів «Фенікса» ВІДЕО

              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              14.03.2024

              Наслідки ворожих обстрілів Сумщини ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.