• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • Держава без українського господаря
  • Зеленський запропонує Клименка на посаду голови Міноборони, бо Федоров «провалив реформу ТЦК», — Железняк
  • ССО уразили ТЕС у Севастополі
  • Туреччина видала запит на арешт Нетаньягу по лінії Інтерполу
  • Том Купер: звіт про війну в Україні за 13 липня 2026 року
  • Мадяр взявся за російські танкери у Чорному морі ВІДЕО
  • Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 13-14.07.2026
  • Як ми опинилися в країні Фраєрпонту?
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      20.05.20260

      Прощавай євроінтеграція… Кредит, до речі, також бай-бай…

      Recent
      15.07.2026

      Зеленський запропонує Клименка на посаду голови Міноборони, бо Федоров «провалив реформу ТЦК», — Железняк

      14.07.2026

      Зрадника Деркача заочно засудили до 15 років тюрми

      14.07.2026

      Уряд кешбеків, уряд є-баків, уряд «міндічгейту» пішов у відставку

    1. Украина
        Featured
        15.07.20260

        Мадяр взявся за російські танкери у Чорному морі ВІДЕО

        Recent
        15.07.2026

        Мадяр взявся за російські танкери у Чорному морі ВІДЕО

        13.07.2026

        Поляк напав на дитину з криками за те, що вона українка

        13.07.2026

        Ніколи не розумів, чому Волинська саме «трагедія»?

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          15.07.2026

          Туреччина видала запит на арешт Нетаньягу по лінії Інтерполу

          13.07.2026

          Том Купер: як виграти битву і втратити протоку (і програти війну)

          13.07.2026

          У Ставропольському краї РФ дрони атакували нафтобазу

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            15.07.2026

            ССО уразили ТЕС у Севастополі

            15.07.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 15.07.26

            14.07.2026

            ВМС України потопили російський корабель «Изумруд»

          1. ВПК
              Featured
              25.11.20240

              Безвідповідальні злочинці: Як ЗСУ залишили без мін — афера на 25 мільярдів гривень | Юрій Бутусов

              Recent
              15.07.2026

              Як ми опинилися в країні Фраєрпонту?

              07.07.2026

              Український «Петріот», якого не сталося. Чому?

              12.06.2026

              Американський Hornet: ударний БпЛА, що нищить російську логістику

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Мир о нас»Філліп Карбер про надання нам західної зброї

            Філліп Карбер про надання нам західної зброї

            0
            By Юрий on 22.01.2023 Мир о нас
            В ексклюзивном інтерв’ю «ФАКТАМ» найактивніший лобіст України на Заході ще з 2014 року, президент аналітичного центру Potomac Foundation, відомий американський військовий експерт з питань оборони, військової стратегії, ядерної зброї та національної безпеки, професор Філліп Карбер, який свого часу працював зовнішнім радником прем’єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер та генерального секретаря НАТО Менфреда Вернера, очолював департамент стратегії у Пентагоні, розповів, зокрема про надання нам західної зброї.
            Він дуже інформована людина, знає навіть найменші тонкощі та нюанси всього, що відбувається в Україні, і щиро переживає за нас.
            На запитання, чому нам дають зброї стільки, щоб ми трималися, але не йшли у наступ, він відповів:
            — Так, вам дійсно потрібно набагато більше озброєння. Ви отримуєте його дрібними партіями. Наприклад, вам дали 15 французьких танків. Можливо, незабаром отримаєте вісім британських Challenger. Ще вам дадуть 50 американських Bradley. Ви можете використовувати все, що вам дають. Але мені здається, що ваш міністр іноземних справ Дмитро Кулеба зробив величезну помилку кілька місяців тому, коли почав критикувати Захід за недостатню підтримку.
            Розумію, що вам надають не стільки, щоб це мало суттєвий ефект на хід бойових дій. Але дійсно хочу ще раз наголосити на моменті, який доводить мене до шалу. «О, ви даєте стільки, щоб ми могли встояти, але недостатньо того, щоб перемогти. Ви на Заході дивитесь, як Україна стікає кров’ю».
            От тут я буду жорсткішим. Це не наша провина, що ви, хлопці, продавали у країни третього світу вироби своєї оборонної промисловості для отримання прибутку замість того, щоб розбудовувати власні Збройні Сили. Навіть після семи років з початку цієї війни ви продовжували це робити. Ви виробляли ракети дальнього радіуса дії. Однак зробили лише чотири штуки. А тепер кажете, що ми вам даємо недостатньо. Але це ви ж не робили нічого, щоб у вас це все було. Ви маєте стидатися.
            Я завжди був найбільшим вашим лобістом, щоб ви отримували багато чого. Проте у підсумку ви отримали навіть більше, ніж я розраховував. Але розумію, що інших на Заході реально дратуєте, що ви просите, оскільки ви не розбудовували власні сучасні технології й не виробляли озброєння.
            Наприклад, ваш Харківський танковий завод — один з кращих заводів у світі. Ваші конструктори взяли танк Т-72, у якого була дуже вразлива вежа, поставили на неї німецьку гармату, а місце для боєприпасів зробили ззаду за вежею. І зробили з нього відмінний танк, який ідеально підходить для вашої місцевості. На мою думку, він був би чудовим не тільки для вас, а, наприклад, для країн Балтії. Але ви його не почали виробляти, це був тільки прототип.
            Ви б могли б робити бойові машини піхоти, причому набагато кращі за Bradley. У вас були для цього технології. Але ви цього теж не робили. Тому не звинувачуйте нас. Я вже мовчу про те, що ви не мобілізувалися й не готувалися, коли ще за шість місяців до вторгнення були очевидні всі ознаки майбутньої війни.
            ——————
            У наших союзників на відміну від наших обизян є достатньо тактовності і манер не казати нам в очі, що наші дебіли все просрали, а тепер звинувачують Захід. Наші друзі нам просто мовчки допомагають як можуть.
            Але цьому терпінню вже підходить кінець. Поки що вони це сказали лише для нашої преси.
            Але наші дебіли роблять все, щоб про це почали говорити всі.
            Джон Сміт

            .

            5 рекордів постачання озброєння з США до України у січні 2023-го року для розгрому Росії
            Слова керівництва США щодо забезпечення перемоги України у 2023-му році підтверджені діями, і в американському плануванні є чітка логіка.
            6 та 19 січня Міноборони США схвалило 29 та 30-й пакети військової допомоги, згідно з офіційними релізами МО США та заявами посадовців Україна отримає військову допомогу на загальну суму 5,75 міль’ярдів доларів. Для порівняння, за минулий 2022-й рік пік постачання припав на серпень — того місяця поставили озброєння на 2,3 міль’ярди доларів.
            Нагадаю, що сама Україна, яка зараз відчайдушно вимагає озброєння у країн НАТО, у 2021-му році витратила на закупівлю озброєнь всього 800 мільйонів доларів, тобто американські постачання у одному лише січні 2023-го у 7 разів більші ніж сама Україна виділила за цілий рік для власного захисту напередодні нападу.
            А тепер розглянемо кількість та призначення військової допомоги США у січні 2023-го.
            Важке озброєння:
            — 18 155 мм самоходні гаубиці Паладін М109А6;
            — 36 105 мм причепні гаубиці М119;
            — 8 самохідних зенітно-ракетних комплексів Авенджер;
            — 109 БМП Бредлі M2A2 ODS з 25 мм гарматою та керованими ракетами TOW-2;
            — 190 БТР М113 та М1126 Страйкер;
            — 596 важких та легких бронеавтомобілів класів МРАП та Хамві;
            — 30 броньованих машин постачання артилерийських снарядів;
            — 6 броньованих командно-штабних машин;
            — 22 броньованих артилерийських тягачі;
            .
            Засоби ураження:
            — 1100 корегованих снаряди 155 мм Екскалібур;
            — 90 000 снарядів 155 мм;
            — 1200 снарядів RAAM 155 мм для дистанційного мінування;
            — 190 000 снарядів 105 мм;
            — 21800 мінометних мін 120 мм;
            — ракети для ракетно-артилерийської системи HIMARS;
            — авіаційні антирадарні ракети HARM;
            — зенітні ракети для систем NASAMS та Sea Sparrow;
            — 4000 некеровані авіаційні ракети 70 мм Zuni;
            — 1090 протитанкових керованих ракет TOW-2;
            — 2000 протитанкових керованих ракет не вказаного типу;
            — 545 тисяч 25 мм снарядів для БМП Бредлі;
            — протипіхотні міни Claymore;
            — патрони для автоматичної зброї, гранати для протипіхотних гранатометів, снайперські гвинтівки, кулемети.
            .
            Спеціальне обладнання:
            — мінні трали на бойову техніку;
            — прилади та приціли нічного бачення.
            Рекорди американського постачання у січні 2023-го:
            1. Набільші обсяги постачань озброєння за один місяць — 5,75 млрд доларів;
            2. Найбільша кількість артилерийських снарядів та мінометних мін усіх типів — 304100;
            3. Найбільша кількість бронетехніки та бойових машин для мобільності військ за місяць — 943;
            4. Вперше постачаються сучасні бойові машини на озброєнні армії США — М2А2 ODS, М109А6, Страйкер, які діють в єдиній мережі бойвого управління та зв’язку, мають автоматизовані системи управління вогнем. Для системної реалізації їхніх можливостей у грудні закуплена для України система управління артилерією IFADTS;
            5. Вперше для безпосередньої підтримки військ постачаються мобільні зенітно-ракетні системи Авенджер.
            Висновки, чого вирішили добитись військові планувальники США:
            1. Посилити потужність вогню української артилерії в першу чергу для знищення російської піхоти;
            2. Підвищити тактичну мобільність української армії, постачати бронетехніку, яка вже є на озброєнні США цілими батальйонними комплектами, щоб покращити логістику, експлуатацію та ремонт;
            3. Створити якісну перевагу на полі бою за рахунок поставок сучасних БМП Бредлі та БТР Страйкер, які мають перевагу над російськими бойовими машинами завдяки автоматизованим системам управління військами та вогнем, тепловізійним прицілам, в комплексі з точними автоматичними гарматами та керованими ракетами;
            4. Посилити ураження високоточними снарядами та ракетами російських об’єктів та радарних систем;
            5. Поступово позбавити росіян переваги у важкій бойовій техниці та артилерийських боєприпасах, досягнути парітету у постачанні наземних озброєнь для української армії. Росія не зможе постачати на фронт озброєння у таких кількостях як США оголосили у січні. Тож якщо такий темп постачань буде збережено у 2023-му році і в наступних місяцях, становище на фронті значно покращиться на нашу користь.
            Дякуємо громадянам США за неймовірну за масштабами підтримку, це ніколи не буде забуто.
            Юрій Бутусов
            ДжонСміт ФілліпКарбер ЮрійБутусов
            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            Юрий

              Related Posts

              Том Купер: звіт про війну в Україні за 13 липня 2026 року

              Прямо зараз у нас відбувається розпад законності

              Поляк напав на дитину з криками за те, що вона українка

              Comments are closed.

              Последние новости
              • Сегодня
                21:24
                Держава без українського господаря
              • Сегодня
                21:08
                Зеленський запропонує Клименка на посаду голови Міноборони, бо Федоров «провалив реформу ТЦК», — Железняк
              • Сегодня
                20:48
                ССО уразили ТЕС у Севастополі
              • Сегодня
                15:57
                Туреччина видала запит на арешт Нетаньягу по лінії Інтерполу
              • Сегодня
                14:49
                Том Купер: звіт про війну в Україні за 13 липня 2026 року
              • Сегодня
                11:29
                Мадяр взявся за російські танкери у Чорному морі ВІДЕО
              • Сегодня
                11:03
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 13-14.07.2026
              • Сегодня
                10:57
                Як ми опинилися в країні Фраєрпонту?
              • Сегодня
                10:49
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 15.07.26
              • 14.07.2026
                18:24
                Зрадника Деркача заочно засудили до 15 років тюрми
              • 14.07.2026
                18:00
                ВМС України потопили російський корабель «Изумруд»
              • 14.07.2026
                17:52
                Прямо зараз у нас відбувається розпад законності
              • 14.07.2026
                16:26
                Уряд кешбеків, уряд є-баків, уряд «міндічгейту» пішов у відставку
              • 14.07.2026
                11:38
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 14.07.26
              • 13.07.2026
                21:56
                Очільник «Нафтогазу» Корецький на 90% погоджений на голову нового Кабміну
              • 13.07.2026
                20:43
                Том Купер: як виграти битву і втратити протоку (і програти війну)
              • 13.07.2026
                20:03
                Про рукотворне беззаконня
              • 13.07.2026
                19:52
                Окупований Крим: камені з неба і течуть холодильники ВІДЕО
              • 13.07.2026
                19:20
                Мадяр: Операція “Кримський рубильник off” та ППОпад 12-13 липня
              • 13.07.2026
                18:11
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 11-12.07.2026​
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              25.06.2026

              Мадяр: Очищення Криму від хробаків

              11.06.2026

              Оптоволокно: без шансів для ворога. Робота пілотів «Фенікса» ВІДЕО

              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              14.03.2024

              Наслідки ворожих обстрілів Сумщини ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.