У четвер, 2 січня, Збройні Сили України завдали удару по командному пункту російської армії у Мар’їному на Курщині
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
Там зазначили, що українські воїни вжили «всіх необхідних заходів, щоб мінімізувати загрози для життя місцевого цивільного населення».
У ЗСУ пояснили, що такі вогневі ураження, в першу чергу, завдають, аби послабити здатність та бажання РФ здійснювати терористичні акти проти українського цивільного населення.
«Збройні Сили України невпинно продовжуватимуть виявляти та знищувати об’єкти військового командування країни-агресора», – додали в Генштабі.