Зеленскай подготовился ко встрече с Байденом

139
Олег Леусенко:
Нагадаю вкотре, два непорушних факти:
1. Всі телеканали олігархів мочили Порошенка 5 років
2. Всі телеканали олігархів лижуть дупу Зеленському.
Питання: хтось вірить у боротьбу Віслюка з олігархами?
Цензор.НЕТ:
«Єрмакізація» влади
Влада зіщулюється до розміру кабінету, в якому Зеленський живе разом з Єрмаком і креативить.
Дмитрий:
Политик мирового мосШтаба Зеленскай подготовился ко встрече с Байденом. Начал дружбу с недружественным Гамерики государством. Ну, ещё осталось с талибами, Аль каидой и хезболла.
Лу,Пу, Ху Дзинь уже друзья.
Гліб Бабіч:
Роковини загибелі морпеха Ярослава Журавля.
Я хочу нагадати тобі «найвпливовіший» що рано чи пізно ти відповіси. І за його загибель під твоїм «особистим контролем». І за загибель Красногрудя і Іліна, під твоє «просто припинити сріляти».
Час наближається.
крок_за_кроком:
Щодня загиблі і поранені , а мр@зота Зе з РНБО цього наче не помічають. ні слова жалю за загиблими, ні слова про помсту терористам, ні слова про те, що буде зроблено аби в майбутньому уникнути втрат.
Ольга Рев:
СБУ часів Пороха: попереджує теракти, ловить шпійонів, воскрешає Бабченка.
СБУ часів Зе: проводить ваговий контроль авто на трасах і кошмарить бізнес, який не хоче заносити мзду в ОПу.
Наголосували…
Йозеф Кнехт:
Приємно, що Зе не пофіг. Він піклується про тих кому важко. Ось гральному бізнесу знизили податки, вони ж ледве виживають. Це вам не сфера освіти, де вчителі по 4 тисячі зелені отримують, і не пенсіонери, які жирують. З гральним бізнесом потрібно по іншому, вкрай обережно.
Hawthorn Healing:
Купил вчера яиц по цене мяса и мяса по цене красной икры. Прям шкурой чувствую кінець епохи бідності.
Я вже знаю, яке гасло буде в слуг наріду на наступні вибори:
МИСКУ РИСУ В КОЖНУ ХАТУ!
Selvestor Vivat:
Нет ни одного исторического документа называющего Московию словом «Московская Русь». При этом исторических документов и фактов называющих Московию «Московским улусом Орды» более чем достаточно.
Московия — улус Орды основанный ханами Орды.
3. В общем рейтинге по данным Quality of Life Index на сер. 2021 г, у РБ 60 место, РФ – 70. Украина на 59.
До чего игры с духовноскрепием доводят! РФ самая отсталая и бедная в Европе! С ее-то ресурсами!
Главная заслуга Путина, что он разворовал РФ и довел р@шку до упадка туземцев.
Зеленський привіз у Німеччину нову катастрофу:
11 липня Зеленський провів зустріч із прем’єром Північного Рейну-Вестфалії.
З 13 липня у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія тривають зливи та потопи, через які щонайменше 6 людей загинули та вже понад 50 зникли безвісти.
Хочете побачити подібне в Москві? Тоді пора нам серйозно подумати, щоб хоч копняками відправити цю біду на пмж на Росію.
.
Дмитро Крапивенко
журналіст, головний редактор видання “Український тиждень”:
Феномен Зеленського — це помста обивательської посередності. Тієї, що не йшла на Майдан і на фронт, а тихо відсиджувалася біля телевізора, розметала харчі в супермаркетах і бензин на АЗС, скуповувала бакси в обмінках. Та, для якої цінності — це те, що у шлунку і в коморі, а духовні потреби обмежуються переглядом “95-го кварталу” і освяченням шинки на Великдень. Це їхня помста усім “сильно вумним”.
Це помста недолугої молоді, що вчиться в третьосортних універах, куди беруть з мізерним рівнем ЗНО або взагалі без нього.
Це помста сірості і малоросійства. Помста боягузів, які думають, що війну зупинить магія, а не кров, піт, жертви й відвага.
За тріумфом посередності завжди йдуть страшні речі: поразки, тоталітаризм, зневіра, поневолення.
На зображенні може бути: текст «не, зеленський мае вi̇дбути каденцию повнстю. щоб навi̇ть до найтупшого украёнця дйшло. щоб кожен заробтчанин почув "вибрали придурка" щоб баба вера падала п»д образи i молилася проти народовладдя. щоб дити плакали i впсювалися вi̇д гнусявого баритону. тоді почнеться добробут.»
Я специально ждал и ничего вчера не писал на эту тему. Я ждал. Очень ждал поста или какого-то сообщения от Зеленского, что он сожалеет или о том, что он осознает свою вину. Нет, ничего не было. Ничего. Ни слов, ни поста, ни покаяния. Он не смог взять ответственность на себя. Почему? Видимо очень занят борьбой за власть и тем, как бы удержаться за кресло. Или в очередной раз нарушает Конституцию.
.
Вчера был год, как погиб сержант Ярослав Журавель. Он трое суток истекал кровью, но его не спасли. Президент Володимир Зеленський любит брать все под личный контроль. Он взял и тогда под личный контроль поиск и спасение сержанта 137-го батальона Ярослава Журавля. Но не спас. И теперь молчит. Ведь тут не попиаришься.
.
В этом вся суть Зеленского, который плохо играет роль президента, оказался плохим политиком и человеком, который плевать хотел и на других и на свои слова. Хорошо у него получается только должности своим друзьям раздавать и регулярно нарушать Конституцию. Это все, что я сегодня могу сказать о том, кого избрали 6 президентом Украины.
Вечная память погибшим воинам! Вечная слава всем героям защищавшим и защищающим Украину.
Поделиться:
Загрузка...