Зелений фейк про «виробництво американських вертольотів у Одесі»

197
Черговий зелений фейк про «виробництво американських вертольотів у Одесі» виявився мулькою від зелених аферистів і потенційно небезпечною схемою розграбування потенціалу України.

«Американський партнер» за словами Гусєва, якого при Порошенку тихо поперли із МО, буде нам в Одесі будувати гелікоптери UH-1 Iroquois. Справжній виробник вертольотів про це ні сном, ні духом. Насправді історія проста, як все у зелених схемщиків. Єдиний «американський партнер», з яким «з 2017 велися переговори» про складання вертольотів на Одеському авіаремонтному заводі це така собі Aviastar Invest Corp з начеб-то офісом у Віллінгтоні, штат Делавер. В 2018 ЗМІ повідомляли про зустріч очільника львівської ОДА Синютки з віце-президентом цієї Aviastar Invest Corp, яким тоді був нєкто Григорій Шимширьян… із Одеси.
Відома «американська компанія» має аж цілу сторінку у Linkedin, де вказано, що керує компанією з 2017 року Генадій Креймерман. Йому також належить ТОВ «Авіастар Інвест Україна», яка зареєстрована у житловому будинку у Києві, а також ТОВ «Авіапромінвест» з Одеси. Уже смішно.
ЗМІ декілька років тому писали, що «відома американська компанія» з «Авіа-» у назві насправді, «По данным из открытых источников, созданная в 2015 году американская Aviastar Invest Corp. Inc. (Уиллингтон, штат Делавэр) специализируется на финансовом консалтинге, а также экспорте-импорте легкой авиатехники и продукции агросектора.»
Авіабудівники із агросектора.
Очевидно за попередньої влади служба безпеки Укроборонпрому спрацювала, як треба, і там зрозуіли, що справу мають з аферистами. Але потім до влади в нашій країни прийшли другани цих креймерманів, і ось тема сплила знову.
В 2014, коли почалася війна, всі аферисти світу зрозуміли, що на жертві агресії можна хапнути — на все життя вистачить. У нас вони себе представляли реформаторами за 70 днів, випускниками гарвардів, чесними журналістами із лондону і парижу, і патріотичними олігархами. Останній навіть упер в нас цілих 200 мільярдів і втік у Ізраїль. Бабок вистачило поділитися навіть з нашим клоуном, який на награбоване в нас набудував собі вілл в Іспанії і ще багато де. Вони попризначали своїх самокатчиків і акціонерів Газпрому на всі хлібні посади в Україні і всі разом вже обвалили ВВП. Навіть американцям вже боляче на це дивитися і вони ввели санкції проти Коломойського. А в Україні не ввели. Ось тому і схеми ці в нас знову цвітуть і пахнуть.
Поделиться:
Загрузка...