Завтра буде парад Порошенка, але без самого Порошенка

266
Розповіли новину — я регочу і не можу зупинитися. Я багато ідиотизму чекав від ЗЕкоманди, але таке!..

Петру Порошенко НЕ дали запрошення на завтрашній парад. Більше того, соратникам Порошенка довели інформацію, що ОПУ зробить все можливе, аби Порошенка на параді не було. Уявляєте?
Завтра на параді пройдуть війська, вдягнуті, взуті та забезпеченні технікою за Порошенка. Там їхатимуть МАЗ-Богдани розроблені, закуплені і поставлені у війська за Порошенка. Там демонструватимуть БПЛА, прийняті на озброєння за Порошенка. Тощо, тощо, тощо…
Завтра шостий президент буде показувати нам армію, створену п’ятим президентом.
Завтра буде парад Порошенка, але без самого Порошенка. Кажуть — в ОПУ всерйоз бояться, що військові внахалку почнуть вітати Порошенка. Після пісеньок про Пуйла, від яких Зеленського викручує гвинтом (пригадуєте: «Такі питання коштуюватимуть життя 100 людей»?) В ОПУ чекають ще й не такого.
Коротше — Зеленський панічно боїться Порошенка. Боїться так, що вже бігає від Порошенка. Сильна людина може ненавидіти противника, але вона від нього не бігає. Вона або його нишить, або виказує повагу, як сильному противнику.
Зеленський же поводиться як боягузливе трепло, яке оббрехало людину, а тепер уникає нагод з нею зустрітися — бо знає, можна і в рило здобути.
Чесно скажу, я багато чекав від цієї команди. Але такого боягузства я навіть не припускав. Вова сильно намагається виглядати криворізьким гопником, але щоразу поводиться як тремтячий професорський синок.
Хоча в одному з ЗЕкомандою я згоден. Їм треба нас боятися.
.
Я вчера был на генеральной репетиции парада. Ну, что-то там паршиво со сценарием, что-то там привычно со сценарием, но армия — это армия. И парад армии — это Парад Армии. Поэтому особо не рефлексировал.
Ровно до того момента, как Iryna Gerashchenko сегодня рассказала о том, что приглашения на официальные мероприятия дали только ей и Артуру Герасимову. Пятому Президенту Украины на 30-ю годовщину Независимости пригласительный велено было не давать.
ЛЯЯЯЯ, как это мелко, Хоботов!
То есть, он не имеет никакого отношения к Независимости страны? То есть, он не имеет никакого отношения к армии? То есть, он не имеет никакого отношения к технике и авиации? Хоботов… ну, мелок же!
Так вот, по поводу вчерашней репетиции и завтрашнего парада. Там вы увидите технику, которую покупали при Порошенко. И увидите армию в форме, которую придумывали и утверждали при Порошенко. Там вы услышите армейское приветствие «Слава Украине»… отставить, там вы НЕ услышите это — они отменили объезд войск командующим парад.
Завтра вы увидите ПАРАД ПОРОШЕНКО, на который его не захотели пригласить.
Років 4-5 тому, в цей день вся новинна стрічка була встелена завиванням про те що парад не потрібен.
Бо то:
— совєцка показуха
— парад потрібен тілько після перемоги
— хлопчиків на передку залишають без танків, які везуть на парад
— танки поцарапають бруківку в Києві
— на парад виділяється охуліард дєніг і за ті гроші можна було б накупити мільярди картоплин для зубожілих дєдушок.
… і багато іншої чухні, вилітало з дурних голів людей, які звали себе патріотами.
То є добре, і слава Богу, що сьогодні від них ми вже того не чуємо. Як не чуємо їхніх обурень про просто огидне марнотратство «простого вчителя Голобородько» на фоні реального зубожіння і пздца.
Але погано те, що парад той буде приймати той, хто ті всі огидні байки про його непотрібність продукував, плекав і ніс в дурні голови простого наріду.
Всі побачили Єрмака в самому центрі загального фото «Кримської платформи»?
Яке відношення до міжнародної політики має цей тіп те ще питання, на яке незабаром шукатимуть відповідь профільні органи.
Зато на завтрашніх урочистостях ви не побачите Порошенка — його не запросили ні як п’ятого президента, ні як голову парламентської фракції, ні як творця тієї армії, яка пройде парадом.
Це вони так його принизити намагаються, але як завжди принижують самі себе, що з клоунів взяти.
А ще бояться. Правильно і роблять.
Поделиться:
Загрузка...