Японець 29 років прожив на безлюдному острові

77

Японська влада примусила повернутися до цивілізації 82-річного Масафумі Нагасакі, який прожив на безлюдному острові 29 років.

Чоловік втік від цивілізації 1989-го. Оселився на безлюдному острові Сотобанарі. Планував там померти. Тепер він живе у будинку за 60 км від острова, повідомляє Daily Mail.

Про Нагасакі стало відомо 2012-го. Йому дали прізвисько «голий відлюдник». Чотири роки потому його навідав мандрівник Альваро Черезо, який пише про самітників на екзотичних островах. Йому Нагасакі сказав, що острів — єдине місце, де він хотів би померти.

«Я не хочу переїжджати звідси, я захищу цей острів. Я буду ризикувати своїм життям, щоб захистити цей острів. Я ніколи не знайду такий рай», — запевняв він.

«Я не роблю те, що мені каже суспільство, але я дотримуюся законів природи. Ви не можете перемогти її, тому маєте повністю підкорятися. Це те, що я дізнався, коли я прийшов сюди, і це, мабуть, чому я маю таке гарне самопочуття», — розповідав Нагасакі Черезо.

Черезо прожив із «голим відлюдником» п’ять днів. Розповів, що вражений відсутністю одягу у чоловіка і великою кількістю комарів на острові.

Молодий Масафумі працював в індустрії розваг. Був фотографом чи керував власним нічним клубом на найбільшому японському острові Хонсю, кажуть. Але сам про це розповідати не хотів. Одного дня оселився на острові 1 км завширшки, оточеному небезпечними течіями. Сестра відсилала йому гроші — $100 . Один раз на місяць Масафумі одягався та плавав до найближчого острова, щоб купити питну воду та борошно для рисових пирогів. Їх варив кілька разів на день. Для купання збирав дощову воду. Жив у халупі. Кожен день починав із зарядки. Потім чистив пляж за допомогою граблів та пари білих рукавичок.

«Ніколи не бачив таких чистих пляжів, як у нього. Навіть на розкішних курортах», — пригадував Черезо.

Перші кілька років Нагасакі носив одяг. А потім його змив тайфун.

«Носити одяг це не для мене, вирішив я після того», — пригадував. Він відмовився від м’яса, риби та черепашачих яєць, які тварини відкладали.

«Я бачу, як дитинчата народжуються і повзуть у бік моря. У мене мурашки шкірою кожного разу від цього. Це змушує мене думати, наскільки життя прекрасне», — говорив Нагасакі.

У травні цього року хтось повідомив про чоловіка поліцію. Мешканець острова має слабкий вигляд, пояснив правоохоронцям. Його поселили у будинку в місті Ісігакі — найближчому до острова.

«Він почував себе нормально. Коли ми його забирали, була невелика застуда. Але ми не можемо дозволити йому повернутися. Все. Годі», — сказав Черезо журналістам.

Поделиться:
Загрузка...