Во время голосования Зеленского произошел конфуз

158

Президент Украины Владимир Зеленский и первая леди Елена Зеленская проголосовали на выборах 25 октября. На избирательном участке, куда они приехали, провела свою акцию Femen.

Когда глава государства с женой шли к участку, выбежала девушка и задрала юбку красного цвета, сообщает Telegram-канал «Украина Сейчас».

Акция была двухсекундная, девушку сразу же увела охрана президента.

На изнанке юбки было написано ff5f77efd9. Девушка была без нижнего белья. Волосы на интимной зоне у нее были выкрашены в зеленый цвет.

P.S.

Зеленський потрапив в одну компанію з Януковичем, Азаровим, Поповим, Тимошенко, Земаном, Строс-Канном, Чаленком, Олесем Бузиною, тощо. Перед ЗЕ теж покреативила активістка Femen — задрала спідницю з написом Zexist. Той випадок, коли опоненти гідні одне одного.
Злочинець і зрадник, що став президентом, в 2014 році не тільки хотів стати на коліна перед путіним. Він перебіг у Москву і там виправдовував і звеличував злочини збройних сил ворога на території України.
А тепер він грозіт тим, хто «здав Крим без бою».
Наркоша, твій шеф, якого ти розважав у сауні грою геніталіями на роялі, і який сидить у Ростові, не тільки здав Крим без бою, а запросив власним підписом у Крим війська РФ. Це встановлено в суді і підтверджено в апеляції.
Коли під твоїми ногами запалає земля, вискажеш йому всі претензії.
Поделиться:
Загрузка...