Випробування нового тепловоза General Electric “Тризуб”

87

Локомотив ТЕ33АС “Тризуб” виробництва General Electric відправився в свій перший, випробувальний рейс.

Про це з посиланням на “Крюківський вагонобудівний завод”, де проходила доукомплектация американського локомотива, пише ЦТС.

“Сьогодні, 8 листопада 2018 року, почалися прогонні випробування на “Укрзалізниці” першого тепловоза компанії General Electric – ТЕ33АС “Тризуб”. Він вперше самостійно виїхав за ворота Крюківського вагонобудівного заводу, де тривало кінцеве складання локомотива, і прибув на залізничну станцію Крюків-на-Дніпрі”, – розповіли в КВБЗ.

За першим рейсом спостерігали група фахівців і керівників УЗ та КВБЗ.

“Локомотив досить легко, як зазначили присутні залізничники, торкнув з місця склад з 48 навантажених вагонів загальною вагою 4500 тонн! Далі маршрут поїзда пролягає до станції Ромодан”, – повідомили на підприємстві.

Вказується, що у випробуваннях беруть участь машиністи Придніпровської залізниці, а також фахівці КВБЗ, General Electric, Українського науково-дослідного інституту вагонобудування. Вони зобов’язані на шляху відстежувати роботу всіх систем локомотива.

На Крюківському вагонобудівному заводі знаходяться вже 15 локомотивів General Electric. Всі вони в роботі на різних стадіях готовності. Остання партія з 7 тепловозів прибула на підприємство 30 жовтня.

Наступні 15 локомотивів з 30, що передбачених договором, будуть доставляти в Україну партіями по 5 одиниць протягом наступних декількох місяців.

Поделиться:
Загрузка...