В разговоре с Путиным Байден заявил о поддержке суверенитета Украины

132
Президент США Джозеф Байден и президент РФ Владимир Путин впервые поговорили по телефону.

Об этом сообщает Голос Америки.

Пресс-секретарь Белого дома Джен Псаки заявила, что Байден звонил Путину, чтобы, среди прочего, подчеркнуть поддержку суверенитета Украины. Среди тем разговора, как сообщается, также было продление договора СНВ-3.

Как сообщает информационное агентство AP со ссылкой на двух высокопоставленных чиновников администрации США, в ходе телефонного разговора с президентом России Байден затронул тему хакерских атак на американские учреждения, в которых разведывательные службы США обвиняют РФ и арест лидера российской оппозиции Алексея Навального.

P.S.

Байден поговорив з Путіним про Україну та висловився проти агресії РФ на Донбасі.
Байден не поговорив із Зеленським. Президент США робить перші кроки на захист України без участі збанкрутілої влади Зеленського, який не здатен вигнати з фракції відверто зашквареного Дубінського.
Це чергова червона картка владі, яка замість міжнародних контактів та захисту країни, просуває антиукраїнські «референдуми» та думає як ще здати Україну.
Із Зеленським вже не хоче спілкуватись ніхто. Зеленського стороняться. Його «слуги» та чиновники стають токсичними в усьому світі. Проте, влада робить свою роботу. Сьогоднішні події в Раді ще раз показали сутність всього трешу що відбувається в країні.
Зеленський сам на прес-конференції радів від плівок Деркача-Дубінського. А тепер злив Дубінського із-за реакції США.
В цьому весь Зеленський.
Секретарці кадирова він теж злив власних сценаристів, звинуватив їх, що це вони вигадали «невдалий жарт».
Зеленський відповідальність за людей не бере, він людей зливає.
Та у нас ніхто не звертає уваги на такі деталі, вважаючи це дрібницями. Але криса-президент це не дрібниця.
Якщо роль особистості в історії існує, то риси особистості роблять цю історію. Історія клоуна приведе його до того, що власне оточення зіллє його першим.
Запомнітє етот твіт.
Поделиться:
Загрузка...