В Кривому Розі водія змусили зняти «колорадську» стрічку

144

У Кривому Розі поліція змусила місцевого жителя прибрати заборонену в Україні символіку з його автомобіля – за георгіївську стрічку і червоний прапорець водій влаштував справжній скандал.

Як повідомляє «Перший криворізький», чоловік довгий час розповідав патрульним про свою «віру», наголошуючи на тому, що він «народився в СРСР», а також доводячи, що його прапор — червоно-блакитний (прапор Української РСР).

До суперечки через деякий час приєдналася жінка середніх років, яка заступилася за водія, стверджуючи, що «Росія — це Росія», при цьому всіляко ображаючи українців.

Незабаром на місці події з’явився активіст, який загадав сперечальникам питання — де вони були в 91-му році, коли розвалювався Радянський Союз і чому не захищали країну, яку до сих пір називають своєю.

Варто додати, що під час суперечки з’ясувалося — брат жінки був убитий під Іловайськом, а вину за це вона покладає на «куплених чеченців», а не Росію.
Показова також і реакція соцмереж на цю перепалку. Багато користувачів нагадали про те, що думки «головного героя» цього скандалу дотримується велика частина Кривбасу, і саме такі люди «покликали війну» в Україну.
Нагадаємо, закон про заборону георгіївської стрічки вступив в силу з 15 червня 2017 року. За носіння георгіївської стрічки передбачений штраф від 850 до 2550 грн. При повторному порушенні — штраф складе від 2550 грн до 5100 грн. Крім того, можливий адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Поделиться:
Загрузка...