Турчинов: Реваншисты формируют повестку дня для силовых структур

78
Сегодня реваншисты формируют повестку дня, в том числе и для силовых структур.

Об этом руководитель Центрального штаба «Европейской Солидарности» Александр Турчинов сказал, комментируя вручение ГБР Татьяне Чорновол официального обвинения в якобы совершении умышленного убийства во время кровавого противостояния защитников Майдана и силовых структур 18 февраля 2014 года.

По словам Турчинова, попытка очернить героев, превратив их в преступников, а подонков и реальных убийц избавить от ответственности – это и есть признаки реваншистской антиукраинской власти.

«Обвинение Татьяны Чорновол в умышленном убийстве – это вызов, который подконтрольные «зеленой» власти силовые структуры бросают всем, кто защищал свободу и независимость нашей страны на Майдане», – сказал он.

Турчинов: Реваншисты формируют повестку дня для силовых структур (обновлено) 01

Турчинов подчеркнул, что 18 февраля 2014 года во время бойни в Мариинском парке и на Институтской, ночного штурма Майдана, «который был осуществлен с беспрецедентной жестокостью с задействованием всех имеющихся у власти силовых подразделений, от рук силовиков и нанятого властью криминалитета погибло 35 активистов, около тысячи получили тяжелые ранения».

Турчинов: Реваншисты формируют повестку дня для силовых структур (обновлено) 03

«Еще больше потерь мы понесли 20 февраля, когда «Беркут» фактически в упор расстреливал героев Небесной Сотни», – сказал он, добавив, что вместе с этим преступников, зверски убивавших майдановцев, освободили из зала суда и дали возможность выехать в Россию, «а Татьяну Чорновол, которая была с нами на Майдане с первого до последнего дня, не прячась за чужими спинами во время кровавого противостояния, была зверски избита наемниками тогдашней власти, обвиняют в умышленном убийстве».

Турчинов: Реваншисты формируют повестку дня для силовых структур (обновлено) 04

Руководитель Центрального штаба «ЕС» подчеркнул, что реванш, происходящий сегодня, является составной частью сдачи национальных интересов, «который, по замыслу Москвы и ее ставленников на Банковой, должен обеспечить возвращение Украины в орбиту российской империи».

«Это вызов для всех, кто был на Майдане, для всех, кто защищал страну на поле боя», – сказал Турчинов, резюмировав, что защищая Татьяну Чорновол, активисты защищают Революцию Достоинства и тот путь, которым пошла наша страна.

Напомним, 15 декабря экс-нардепу Татьяне Чорновол вручили обвинение в умышленном убийстве при поджоге здания в 2014 году, где на тот момент был штаб «Партии регионов».

Турчинов: Реваншисты формируют повестку дня для силовых структур (обновлено) 05

Рівно рік тому Зеленський подарував Путіну беркутівців. З- за ґрат , з зали суду,де вони давали покази про події на Майдані, їх , попри протест родин Героїв Небесної Сотні, віддали Москві . Поховали кінці в воду, зробили безкарність нормою.
Сьогодні ДБР, населений адвокатами Януковича, керуємий Банковою, вручив обвинувачення Тетяна Чорновол, за події в дні Революції Гідності. В цьому обвинуваченні — події на Майдані називають масовими заворушеннями. Таня, яка в 2014 стала жертвою тітушок, яку було жорстоко побито, тепер — обвинувачена. Безумовно, це реванш, це спроба дискредитувати Майдан і всю постмайданівську історію України. Це дуже тривожний сигнал. Біля ДБР, де відбувалася ця ганьба, сьогодні були депутати ЄС, Голосу, наші колеги з попереднього скликання. І нікого — з так званих нових обличь від слуг. Вони сьогодні — на іншій стороні , чорній. І готові виправдовувати посадки Ріфа, Тані, волонтерів, ветеранів, дискредитацію Майдану, виправдання беркутівців . Це і є політика Зеленського, повільний , гібридний рух в часи Януковича

Переслідуючи учасників Революції Гідності, влада намагається нівелювати всі досягнення та здобутки. Ті, кого привів Зеленський, намагаються зробити ревізію Революції Гідності та виставити так, що це був переворот, початок громадянської війни. Відкриваючи справу за справою, вони хочуть в негативному ключі показати людей, які боролись за незалежність та цивілізаційний вибір.

Призначаючи всяких Бабікових, Татарових, вони показують, що їм плювати на все, що відбулось на майдані та яку жертву довелось нам заплатити.
Це дуже добрий подарунок РФ, але хто сказав, що цей план буде реально реалізовано. Ми будемо захищати своїх як і на Майдані.
Справа Тетяна Чорновол підтвердження тому, що завтра вони прийдуть і за іншими, тому діяти треба на упередження.
А Портнов таки виклопотав у ДБР відповідь на стадіонне питання Зеленського «Чому через 6 років ми так і не знаємо вбивць на Майдані?» (с) — і тепер «вбивцю на Майдані» робитимуть з Тетяни Чорновол.
До самогО конструктора узурпації влади Януковичем та автора «драконівських законів», які призвели до кровопролиття — питань в українського «правосуддя» більше немає.
Та і беркутівців Зеленський для надійності віддав Путіну, щоб кінці у воду.
Без дискредитації Майдану реванш не може бути повним та всеохоплюючим — і вони точно знають куди бити своєю судійсько-міліцейською мафією.
Україна зникає, на очах перетворюючись на звичну малоросію.
Все, як попереджали — і точкою відліку цьому все ж таки став папуга на Тризубі, стараннями доброго українського народу, тому і відповідь на питання «що далі?» лежить в його здатності переосмислювати та виправляти свої помилки.
Звертаюся до влади: ви сподівалися Тетяну залякати. Але ви відкрили ящик Пандори пред’явленим їй звинуваченням.
Бо до цього ви відпустили у Росію «беркутівців», на руках яких кров Небесної Сотні. Потім ви відпустили до Росії Цемаха, на руках якого кров безневинних жертв рейсу МН17. Потім ви відпустили до Росії «вагнерівців». Українські розвідники з ризиком для життя зібрали їх усіх, все це кодло, яке вбивало українців, і мали затримати їх на території України. А ви злили інформацію, вчинивши державну зраду, і відпустили їх до Росії. А зараз ви перешкоджаєте створенню тимчасової слідчої комісії щодо державної зради у Верховній Раді.
Ви не притягнули до відповідальності жодного так званого «правоохоронця», причетного до вбивств на Майдані. Ви намагаєтеся руками Татарова, Бабікова і Смирнова зараз відмазати навіть Януковича.
Ви намагаєтеся зараз зробити із Тетяни Чорновол єдину людину, яка винна у постраждалих під час Революції Гідності. Але сьогодні цим псевдо-обвинувачувальним вироком ви винесли вирок ДБР. Слідчі, які це підписали, ви будете за це відповідати. Це я вам обіцяю.
Ви будете відповідати не лише Україні, ви будете відповідати перед усім світом. Ви цим підписали вирок собі, своїй системі. Володимире Олександровичу, це — і ваш вирок!

Поделиться:
Загрузка...