Степанов полетел в Индию за вакцинами AstraZeneca и Novavax

237

Министр здравоохранения Украины Максим Степанов отправился рейсом Киев-Дубай-Дели-Пуне в Индию на переговоры о поставках вакцин против коронавируса AstraZeneca и Novavax с их изготовителем.

Об этом чиновник сообщил на своей странице в Facebook.

Степанов считает, что пандемия еще несколько лет будет являться мировой проблемой. Поэтому необходимо «контрактовать необходимые объемы» вакцин и в настоящее время в министерстве готовятся к переговорам «с самым большим производителем вакцин в мире Serum Institute of India».

«Основная задача к уже законтрактованным 12 млн доз достичь прямых договоренностей на поставку дополнительных объемов вакцин Oxford/AstraZeneca и Novavax в 2021-2022 году непосредственно с производителем», – резюмировал он.

  • 15 февраля Степанов заявил, что Украина должна получить вакцину против коронавируса от производителя AstraZeneca 17-го или 18-го февраля.

P.S.

У США вакцинували вже 56 млн людей, в Європейському Союзі — 23 млн, у Бангладеш — 1,6 млн. В Україні — НУЛЬ!
І в кращому випадку, за прогнозом The Economist, ми отримаємо достатній рівень вакцинації наприкінці 2023 року.
Люди хворіють, люди помирають, люди втрачають економічно. Держава програє світову конкуренцію за здорову націю і здорову економіку.
Боротьба проти російської агресії і боротьба за життя українців повинні стати сьогодні питаннями порядку денного РНБО.

Півроку нам розповідали як ми купуємо вакцину в Китаї, хоча і через посередника, бо китайці дуже наполягали на відкаті українським урядовцям за труди праведні — а в результаті міністр Стєпанов полетів за вакцинами в Індію, влаштувавши з цього чергове недолуге шоу.
Знаєте чому в них все через сраку?
Бо розікрали антиковідний фонд, замість планово укласти контракти та спокійно приймати вакцини партіями, а не летіти зараз за «12 мільйонами доз» — от і засцикають очі телеглядачу «подвигами» міністрів.
А тим часом в Зімбабве розпочали вакціонувати населення, в Албанії завершують, зато у нас «он же нє воруєт».
Поделиться:
Загрузка...