Сотрудники посольства США сфотографировались в форме украинской сборной по футболу

235
Работники посольства Соединенных Штатов Америки в Украине сфотографировались в форме украинской сборной по футболу.
Об этом посольство сообщило в Твиттере.

«С нетерпением ждем первую игру в воскресенье! Мы не знаем, кто победит, но украинская команда будет выглядеть прекрасно!», — говорится в сообщении.

Ранее УЕФА обязал сборную Украины по футболу убрать с формы слова «Героям слава».

Представитель МИД России Мария Захарова назвала новую форму сборной Украины по футболу «очередной попыткой государственной киевской пропаганды закрепить в общественном сознании лозунг», который «у многих ассоциируется» с действиями УПА и Степана Бандеры в годы Второй мировой войны.

УАФ ответила России: «Наглые требования России, которая оккупировала нашу территорию, не выдерживают критики. Займитесь допинговыми скандалами».

P.S.

Збірна України має виходити на матч у формі з надписом «Героям Слава!» навіть попри заборону УЄФА. Жодних компромісів.
.
1. «Слава Україні! Героям Слава!» — це офіційна державна символіка України, таким чином, заява УЄФА — це втручання у внутрішні справи України.
.
2. Символіка України затверджена УЄФА завчасно у грудні 2020-го року, тож перегляд цього питання УЄФА за два дні до початку турніру — безпідставний. Це порушує правила щодо затвердження предметів форми.
.
3. УЄФА ухвалила рішення під відкритим тиском Росії та президента Путіна. Це протирічить спортивному принципу, що спорт завжди поза політикою, УЄФА політично стала в цьому питанні на боці РФ. Росія — основний порушник спортивних правил у світі, позбавлена права на свої державні символи за допінг на Олімпійських іграх, таким чином, УЄФА підтримує порушників.
.
4. Оголошення щодо заборони форми, яке робиться неофіційно, і анонсується через російські ЗМІ за два дні до початку турніра — це просто ганебна та недостойна поведінка УЄФА, відверто антиукраїнська акція, яку соромляться оголошувати офіційно навіть самі організатори.
.
Висновок:
Відмовлятися від затвердженого раніше варіанту форми збірної — це великий сором, та відмова від національних державних символів України. Якщо ми себе не поважаємо, то хто тоді буде поважати нас?
Чи може існувати Україна без своїх власних державних символів? Це абсолютно виключено.
Переконаний, збірна Україна в будь-якому разі має виходити в формі з надписом «Героям Слава!», навіть попри заборону УЄФА. Хай УЄФА спробує через таку причину відсторонити нашу команду — тоді весь світ побачить цю ганебну змову.
Хай спробують оштрафувати — ми поборемось у суді.
Відмовлятися від своєї форми за будь-яких обставин не можна.
Це саме той випадок, коли заради принципів треба не погоджуватись, а сміливо йти на конфлікт.
Чи варто боятися технічної поразки? Можливо, вона буде, а можливо — ні. Але моральна поразка набагато страшніша, моральна поразка — це відсутність волі до боротьби.
Юрій Бутусов

Епоха ганьби

Заборона футбольними чиновниками гасла «Героям Слава!» на футболках українськиїх гравців — це не дрібничка, а достатньо принизливий штрих до відношення з боку європейців до української держави.
Проте, давайте згадаємо як наприклад Дубінський називав це гасло «нациським» і спокійно вигравав вибори не де небудь, а в Київській області — і не станемо робити винними футбольних функціонерів, оскільки вони лише фіксують стан речей.
А стан речей полягає в тому — що Україна втратила повагу цивілізованого світу, а її народ в його очах вже не виглядає гордим бійцем за незалежність, яким був ще кілька років тому.
Це прямий наслідок політики «какая разніца», якій аплодувало 4\5 населення — ну от і отримуємо результат.
Умовно кажучи, Європа теж домовляється з РФ «посєрєдінє», як це закликали українців їхні «новиє ліца».
Ви думали «кінець епох гідності» це жарт? Як бачите, ні.
Але гірше те, що маємо всі ознаки «епохи ганьби» — яку впритул не помічає смертельно небезпечна кількість населення.
Поделиться:
Загрузка...