Сборная Украины по футболу планирует играть в форме с надписью «Героям слава»

100
Сборная Украины по футболу намерена играть на Евро-2020 в форме с лозунгом «Героям слава» на воротнике футболки с внутренней стороны. Именно такой вариант ранее утвердил Союз европейских футбольных ассоциаций (УЕФА), а потом потребовал убрать надпись.

Об этом сегодня на пресс-конференции заявил пресс-аташе Украинской ассоциации футбола Александр Глывинский.

По его словам, форма с этим лозунгом была утверждена УЕФА со всеми знаками, которые есть на ней. Он подчеркнул, что на сегодня президент УАФ Андрей Павелко находится в Риме, где пытается добиться разрешения играть в таких футболках.

«Мы намерены в ней играть. Наша форма утверждена», — добавил Глывинский и попросил больше не поднимать вопрос о форме.

Ранее УЕФА обязал сборную Украины по футболу убрать с формы слова «Героям слава».

Напомним, 6 июня президент Украинской ассоциации футбола Андрей Павелко презентовал форму национальной сборной Украины на Чемпионате Европы по футболу-2020, на которой изображены контуры границ Украины, включительно с временно оккупированным Крымом, а также слова «Слава Украине!», «Героям слава!».

Представитель МИД России Мария Захарова назвала новую форму сборной Украины по футболу «очередной попыткой государственной киевской пропаганды закрепить в общественном сознании лозунг», который «у многих ассоциируется» с действиями УПА и Степана Бандеры в годы Второй мировой войны.

УАФ ответила России: «Наглые требования России, которая оккупировала нашу территорию, не выдерживают критики. Займитесь допинговыми скандалами».

В УЕФА заверили, что форма национальной сборной Украины утверждена в соответствии с правилами.

P.S.

Це просто треш якийсь. Спочатку Збірна України з футболу публікує плейлист з російськими піснями. Тоді каже, що то не їхній плейлист — і публікують новий, уже їхній, куди не увійшла жодна українська пісня. Українські футболісти демонструють публічно свою московитість — а тоді обурюються, що московити їм вказують на форму…
.
Українські футболісти! На тлі усього світу, який ще недавно співав українською мовою «Плакала», а тепер українською мовою співає «Шум», який поклав на лопатки всі світові рейтинги, ВИ НЕ ВНОСИТЕ у свій плейлист жодної української пісні — ВИ ДІЄТЕ ЯК кончені МОСКОВИТИ. Тож, не дивуйтеся, що московія вам забороняє форму. Ви їхні піддані. Ви їхнє продовження. Ви їхні — з усіма «потрохами, тобто, мозгами». Ви їхні. Вони вас так сприймають. Сприймають як своїх. Чому б їм не вказати вам, що вам носити? От вони і вказують.
.
Скажіть, дорогі українські вболівальники. От Ви там раптівки влаштовуєте на сайті УЄФА з гаслом «Слава Україні». Я рада, ви молодці.
А чи задумувалися ви, що Українські борці, кому належить гасло «Слава Україні» виступали проти засилля московії і всього московського в Україні? Тому московія проти цього гасла. І сьогодні не просто модно в Україні так вітатися. А ради того, щоб це гасло стало звичайним привітанням в Україні, було покладено мільйони українських життів у боротьбі проти московії в тому числі. Тоді не було інтернету і телебачення, і борці гасла «Слава Україні» розповсюджували листівки, в яких закликали українців не говорити московською мовою, не співати московських пісень, не переймати московських традицій, не поширювати московське по Україні, не сприяти культурній московській окупації…
.
Що ми маємо сьогодні. Ви, захищаєте «Слава Україні» і водночас слухаєте російськомовні пісні, дивитеся російськомовні ютуби, серіали, фільми, відоси, ви підписуєте себе в соцмережах московською мовою, ви пишете дописи московською мовою, ви поширюєте котиків з написами московською мовою, ви вітаєте один одного картинками з новим годам і дньом раждєнія московською мовою, ви спілкуєтеся між собою москвоською мовою, ваші діти вам пишуть есемески московською мовою, ви наймаєте аніматорів, дідів морозів з московською мовою і цей список можна продовжувати до безкінечности — ВИ, захищаючи «Слава Україні», є водночас ПОШИРЮВАЧАМИ московської експансії в Україні.
Чи не вбачаєте ви деяку НЕСТИКОВКУ в цьому?
.
Так от, я Вам відповім. Нестиковка таки є. І називається вона амбівалентністю, тобто, роздвоєнням. Не нормально бути одночасно поширювачами московитського — і Гасло борців з московитським вважати своїм рідним, відстоюючи його.
Оце роздвоєння, стикування нестиковки у свідомості відбувається тому, що ми, я, ви, наші друзі, ми всі, українці — травмований народ. І ваша роздвоєність — це яскравий приклад нашого травматизму. Травму отримали не ми, а попередні покоління українців, але цей посттравматичний синдром ПТСР передався нам, бо ми виховані носіями ПТСР, і тому теж є носіями ПТСР. Він нікуди не зник і діє сьогодні у вигляді роздвоєння.
.
Я рада, що ви відстоюєте гасло «Слава Україні», однак, чи не пора нам визнати, що ПТСРи у нас таки є, на наше життя вони таки впливають, тож пора взятися за їхнє подолання.
.
Як? Двома шляхами.
1. Особисто ваш шлях. Свій простір звільняти від усього, що є московитською мовою. Зробити над собою зусилля. Не поширювати котиків з російськими написами. Виправити ваші імена на українські в соцмережах. Просити родичів і друзів не присилати вам картинок «сдньомражденія», а лише з Днем народження. Не слухати московитською, не дивитися московитською. Вимагати від акторів і музикантів не створювати український продукт московитською…
2. Шлях гуманітарної політики нашої країни. Робити все те саме, але на державному рівні. Звільняти український простір від продуктів московитською мовою, наповнюючи українським.
Почніть із себе. Бо поки ви будете публічно демонструвати ваші особисті московитські вподобання (наприклад, плейлисти) — доти і будуть московити нас вважати своїм продовженням і роздавати вам вказівки. А ви їм будете доказувати, що ви слухаєте московитською, дивитеся московитською, говорите московитською, думаєте московитською, пишете московитською — але не московити? Авжеж.
Поделиться:
Загрузка...