Санкції проти РФ: Російська залізниця виводить вагони з України

155

Дочірнє підприємство «Російських залізниць» – «Федеральна вантажна компанія» (ФГК), яка потрапила під українські санкції, завершить виведення вагонів з території України протягом двох тижнів.

Про це повідомив генеральний директор ФГК Олексій Тайчер, передає ТАСС країни окупанта.

«Завершують рейси ті вагони, які рухалися в Україну, ті вагони, які там були, порожні, відправляються до Росії. Ніяких з цим проблем не бачимо. За фактом завершення цих операцій ми припинимо діяльність на території України», — сказав він, додавши, що цей процес займе «близько двох тижнів».

«Виведення вагонів почалося, коли ми дізналися про те, що Україна ввела санкції», — зазначив голова ФГК. За словами Тайчера, в даний час в Україні перебуває близько 6 тис. вагонів ФГК. Обсяг перевезень у сполученні з Україною становить близько 5% у загальному обсязі перевезень ФГК, уточнив він.

15 травня 2017 року президент України Петро Порошенко підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). У списку санкцій — 467 юридичних та 1228 фізичних осіб.

Поделиться:
Загрузка...