• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • Уражено основний і запасний командні пункти росіян
  • Історія про неназваного Кіріла, якого Міндіч просив сісти на потоки
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 27.08.26
  • «Друзі скинуться»: Ірина Мудра висміяла рішення суду
  • На маячню гроші завжди є. На оборону немає
  • Ще одна країна відмовилася від участі в «Євробаченні-2027»
  • Один кадр говорить про владу більше, ніж сотня її заяв
  • Під час суду над Іриною Мудрою відкрилася низка карколомних деталей
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      21.08.20260

      «Форест Гамп». «Він білий ходить після публікації плівок»

      Recent
      27.08.2026

      Історія про неназваного Кіріла, якого Міндіч просив сісти на потоки

      26.08.2026

      Один кадр говорить про владу більше, ніж сотня її заяв

      25.08.2026

      Не дали рабину корупціонерку витягти

    1. Украина
        Featured
        15.07.20260

        Мадяр взявся за російські танкери у Чорному морі ВІДЕО

        Recent
        26.08.2026

        На маячню гроші завжди є. На оборону немає

        26.08.2026

        Під час суду над Іриною Мудрою відкрилася низка карколомних деталей

        26.08.2026

        За Мудру вже внесли частину застави, — адвокат

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          18.08.2026

          Криворізька дипломатія: Україну не запросили на найбільший військовий парад в історії Польщі

          18.08.2026

          Рівень схвалення Трампа впав до смітникових 33%

          16.08.2026

          Дрони атакували Московську область: у Подольську палає найбільший склад Wildberries

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            27.08.2026

            Уражено основний і запасний командні пункти росіян

            27.08.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 27.08.26

            26.08.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 26.08.26

          1. ВПК
              Featured
              25.11.20240

              Безвідповідальні злочинці: Як ЗСУ залишили без мін — афера на 25 мільярдів гривень | Юрій Бутусов

              Recent
              23.08.2026

              Fire Point будує в Данії завод

              17.08.2026

              Freyja. FirePoint. Сила Штілермана

              09.08.2026

              Україна придбала у Туреччини 70 ракет ATACMS та 12 пускових установок M270

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Видео»Русское оружие – барахло. Александр Флинт о пробуждении Европы

            Русское оружие – барахло. Александр Флинт о пробуждении Европы

            0
            By Юрий on 09.04.2022 Видео

            P.S.

            Рішення Сенату Конгресу США про ленд-ліз — це подвійне визнання.
            По-перше, рашку визнали екзистенційною загрозою всій сучасній західній цивілізації. Цікаво, що навіть совок такого визнання не дочекався, сконав швидше, а от пуйло таки може пишатись. Востаннє програму ленд-лізу Штати ухвалювали проти гітлера, з того часу до сьогодні ніхто не заслуговував такого визнання.
            Тож свинособачий плєшфюрер, який відчайдушно косплеїть сталіна, а виходить чомусь весь час гітлер, з одного боку таки да, «дослужився», а з іншого — отримав відповідь на вічне циганське питання «чьто било, чьто будет, чєм сєрце успокоітся»: буде саме те, що з гітлером, няких перемовин та миру, війна допоки не здохне у бункері (а застрелиться сам чи соратнички допоможуть — оце вже внутрішня суверенна справа гівнорашки 😉 ).
            Між іншим, це також підказка всяким нашим любителям перемовин та діалогів — гітлеру так само як пу довго поступались та намагались умовити, але після певного моменту вже навіть на його прохання ніяких контактів не підтримували, окрім звісно контакту вогневого. Так от, відповідний момент пройдено, підкажіть це хтось нашим арахаміям 😉
            А ще це рішення — визнання невідворотності нашої перемоги. Ленд-ліз не роблять для слабких, його надають лише тим, в кому впевнені.
            Ми пройшли тест, наламали не лише російський план бліцкригу, але також і прогнози військових мудрагелів у штабах союзників, і тепер нам допомагатимуть зовсім по іншому, як «дорослим». Як завтрашнім переможцям гівнорашки та майбутнім союзникам по НАТО.
            З цієї ж колекції рішення Чехії надати нам танки та БМП. По фіг що йдеться про радянський «вінтаж», щоб не сказати мотлох, по фіг що його небагато — головне що формально це вже не оборонне, а наступальне озброєння.
            Лід проламано, і далі піде все інше — більше танків, всяка різна броня, літаки та ракети. Важливий прецедент.
            Чому перехід від джавелінів та цілком модерних старстріків до древніх як лайно мамонта Т-72 я вважаю проривом? Тому що і джавеліни, і милі моєму серцю нлавушки, і стінгери, і навіть старстріки — це зброя тактичного рівня, якою може воювати окремий впертий взвод давно розбитої армії, партизанський загін у лісах, та навіть самотній боєць — самогубець. Це не зброя для регулярної армії, це те чим допомагали афганським моджахедам, контрас у Нікарагуа та партизанам Анголи.
            До останніх днів західні союзники вірили у наш впертий спротив, вірили в нашу націю, але не вірили в нашу державу та армію.
            Нас готували до тривалої відчайдушної партизанки а-ля Афган чи Сирія, і саме під цей сценарій допомагали зброєю.
            Танки і програми ленд-лізу дають лише союзним державам і їхнім регулярним арміям, дають не лише для оборони, але і для контрнаступу та звільнення окупованих земель.
            Тож нас нарешті визнали повноцінною стороною війни із другою армією світу, і тепер допомога піде зовсім у іншому масштабі та іншого класу.
            Так, мої котики та зайчики, світ брутальний, цинічний та прагматичний 🙂
            По-перше, ніхто нікому не вірить на слово, і таке визнання нам довелось заслужити за півтора місяці запеклих боїв, хоч звісно ж ми хотіли б мати все те саме з першого дня, а ще краще наперед. Але тепер таки маємо, і це головне.
            По-друге, спершу на нашій війні утилізують купу радянського непотребу зі складів нових членів НАТО — екс соціалістичних країн, потім прийде черга утилізації непотребу західного (тої техніки та озброєнь, які країни НАТО наразі заміняють на нове покоління), і лише потому ми отримаємо дійсно останні зразки зброї та техніки. А можливо, ми їх отримаємо взагалі лише після перемоги, якщо впораємося із навалою орків першими двома категоріями подарунків.
            Але головне що ми отримуватимемо зброю в тих кількостях, які необхідні для нашої перемоги, і весь той час який пройде до нашої перемоги.
            Пам’ятаєте, ми тут якось обговорювали, що наша війна з гівнорашкою ще з 2014го, а точніше навіть з початку Майдану у 2013му, йде за всіма канонами комп’ютерної «стрілялки»? 🙂 ми щоразу успішно проходимо новий рівень гри, і в якості «винагороди» нас зустрічає новий рівень, де монстрів ще більше і вони ще «прокачаніші»? 🙂
            Так от канони гри вчергове дотримано — ми виходимо на новий рівень, який зветься повномасштабна позиційна війна, і разом із новими страшнішими монстрами ми також отримуємо на новому «левелі» заначку із боєкомплектом та новою зброєю, яка допоможе пройти «гру» до переможного кінця 🙂
            Ще один аспект ленд-лізу — він не має сенсу у короткій часовій перспективі, тож його затвердження це також визнання того факту, що наша війна надовго.
            Сумно, але ми це знали і розуміли і раніше. Натомість тепер маємо впевненість що союзників не накриє «втома» від нашої війни, і що допомога буде системною та довгограючою, як сама ця війна.
            Тож мої котики та зайчики, вітаю нас всіх з визнанням 🙂
            І тепер визнані світом Глобальним Добром, яке воює проти так само офіційно визнаного Глобального Зла — вперед, до роботи на новому «левелі» 🙂 світове визнання зобов’язує 😉
            Слава Україні!
            Evgen Dykyj
            АлександрКушнарь АлександрФлинт
            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            Юрий

              Related Posts

              ЄРМАК “паразитує” на військових. “Кріт» НАБУ «здає» усіх

              Міндіч ПОМСТИВСЯ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ЧЕРЕЗ НАБУ

              Новоросійськ після атаки опинився у вогні

              Comments are closed.

              Последние новости
              • Сегодня
                18:06
                Уражено основний і запасний командні пункти росіян
              • Сегодня
                15:38
                Історія про неназваного Кіріла, якого Міндіч просив сісти на потоки
              • Сегодня
                11:07
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 27.08.26
              • Сегодня
                10:42
                «Друзі скинуться»: Ірина Мудра висміяла рішення суду
              • 26.08.2026
                19:03
                На маячню гроші завжди є. На оборону немає
              • 26.08.2026
                18:53
                Ще одна країна відмовилася від участі в «Євробаченні-2027»
              • 26.08.2026
                18:42
                Один кадр говорить про владу більше, ніж сотня її заяв
              • 26.08.2026
                12:13
                Під час суду над Іриною Мудрою відкрилася низка карколомних деталей
              • 26.08.2026
                12:08
                За Мудру вже внесли частину застави, — адвокат
              • 26.08.2026
                11:55
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 26.08.26
              • 26.08.2026
                11:42
                Том Купер: звіт про війну в Україні за 24 серпня 2026 року
              • 25.08.2026
                18:32
                УКРАЇНОЮ КЕРУЮТЬ ЗА ПРИНЦИПАМИ МАФІЇ
              • 25.08.2026
                18:20
                Зеленський після дзвінка Міндіча наказав Мудрій «витягувати» Галущенка із СІЗО, — Железняк
              • 25.08.2026
                18:08
                Не дали рабину корупціонерку витягти
              • 25.08.2026
                12:04
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 25.08.26
              • 24.08.2026
                21:52
                День Незалежності є. А незалежності — немає
              • 24.08.2026
                21:27
                Уражено підприємство ВПК «Комбінат «Каменський» у Ростовській області РФ
              • 24.08.2026
                20:43
                Головний рабин Києва готовий брати на поруки Ірину Мудру
              • 24.08.2026
                12:36
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 24.08.26
              • 24.08.2026
                11:46
                24 серпня: Діагноз замість свята
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              25.06.2026

              Мадяр: Очищення Криму від хробаків

              11.06.2026

              Оптоволокно: без шансів для ворога. Робота пілотів «Фенікса» ВІДЕО

              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              18.08.2026

              Зруйнований Куп’янськ у серпні 2026 року

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.