Проведено чергові випробування модернізованого БТР-50

93

На ДП «Завод ім. Малишева», що входить до складу ДК «Укроборонпром», проведено чергові випробування модернізованого БТР-50. Оновлена бойова машина успішно форсувала водну перешкоду вплав.

Про це повідомляє прес-служба Концерну.

Удосконалений БТР-50 оснащений новим українським двигуном ЗТД-2 потужністю у 400 к.с., який замінив застарілий В-6 потужністю 240 к.с. Машина також отримала п’ятиступеневу коробку передач з планетарними механізмами повороту, та доопрацьовані вузли ходової частини.

190829 BTR50 1

Модернізований БТР-50 вже успішно пройшов ходові тестування на пересіченій місцевості та вогневі випробування.

Тож БТР-50 з новим харківським двигуном став більш швидким та мобільним, як на суші, так і на воді. Крім того, значно зросла надійність машини та її експлуатаційні характеристики.

190829 BTR50 2

«З метою дозавантаження виробничих потужностей заводу була розроблена модернізація БТР-50. В Україні цей бронетранспортер не перебуває на озброєнні, але у багатьох арміях світу, особливо в азійських та африканських регіонах, він успішно експлуатується. І «Завод ім. Малишева» наразі може запропонувати модернізацію цих бойових машин більш потужними двигунами. Виконання Держоборонзамовлення та робота з іноземними партнерами дозволить на повну використати виробничі потужності заводу, створити додаткові робочі місця та поглибити позиції України у сфері міжнародного військово-технічного співробітництва», – повідомив генеральний директор «Заводу ім. Малишева» Олександр Чурсін.

Нагадаємо, БТР-50 це гусеничний бронетранспортер, який був розроблений у 50-х роках XX сторіччя. Він призначений для транспортування до 20 бійців та військових вантажів масою до 2000 кг. 

190829 BTR50 3
Поделиться:
Загрузка...