Представитель Украины предлагает россиянам больше, чем они просят

67
Трехсторонней контактной группы Витольда Фокина о возможности проведения выборов в ОРДЛО, общей амнистии и «особого статуса» — это план демонтажа украинской государственности. В то время как в Минских соглашениях говорится об особенностях местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областей, Фокин предлагает особый статус для всего Донбасса. Таким образом, представитель Украины в переговорной группе предлагает россиянам даже больше, чем они просят.

Об этом говорится в заявлении пресс-службы «Европейской Солидарности».

«Европейская Солидарность» подчеркивает, что Украина неделима. Любые посягательства на территориальную целостность государства недопустимы, а выборы могут быть проведены только после освобождения Донбасса без давления, а не под дулами автоматов.

«Позиция украинской делегации в ТКГ — это вопрос украинской государственности и национальной безопасности. Нельзя допустить капитуляции, расшатывания ситуации в стране и провокаций подобными заявлениями. В который раз требуем от властей немедленно обнародовать позицию украинской делегации. Вместо публикации различных мировоззренческих позиций Фокина, который несколько лет назад призвал Украину с пониманием отнестись к российской аннексии Крыма.

«Европейская Солидарность» требует немедленного устранения Фокина из состава украинского представительства в ТКГ, иначе мы будем считать, что особый статус для всего Донбасса — это предложение Зеленского. И это заставит нас скорректировать отношение партии к самому президенту и занять более жесткую позицию, понимая, что именно он является покровителем капитулянтского курса», — говорится в заявлении.

P.S.

Московит Фокін у ТКГ пропонує ПОВНУ КАПІТУЛЯЦІЮ України, зокрема:
1) Повну амністію російським терористам (що цілком нівелює досягнення української дипломатії, здобуті в надзвичайно ваажкі часи, зокрема Женевську декларацію 2014 року, за якою амністія не поширюєтсья на всіх, хто вчинив тяжкі злочини, тобто злочини з відповідальністю 5 і більше років ув’язнення згідно з КК України).
2) Надати особливший статус всьому Донбасу — обом 2 областям Донбасу, і окупованій, і вільній часинам (тобто здати ці території Кремлю і нівелювати всю кров Українських Героїв, пролиту за Укранський Донбас, перетворивши нежиттєздатні обмилки, які Росії вдалося вирвати в України, на більш-менш самодостатній в економічному сенсі регіон, яким повністю де-факто керуватиме Росія, і з території якого розширюватватиме агресію проти України.
3) І оце старе вороже чмо, пряму ворожу агентуру, призначив заступником у ТКГ сам Зеленський.
4) Якщо влада спробує провернути щось подібне, думаю, Зеленському треба зразу збирати манатки, а то можна не встигнути.
Фокін не підкачав — треба федералізувати Україну через «надання спецстатусу всьому Донбасу» (с), провести «всєобщую амністію» (с), взагалі у війні винуватий МВФ, і тільки Путін хоче мііііра.
Хороший переговорник, прям запорука успіху, вміють папіки Зеленському кадри підбирати, нічого не скажеш.
А підпис президента під цим призначенням засвідчує його підтримку такої позиції, інакше б чого той маразматик рота відкривав.
Прям на очах вже готуються здати, вітаю всіх причетних із «бальшинцтва».
Тот момент, когда общество НЕ ДОЛЖНО молчать.
И должно показывать свое отношение к происходящему.
Заявление Фокина про «особый статус Донбасса» — это, на мой взгляд, предложение госизмены в чистом виде. Это похлеще, чем вода в Крым.
Если его «предложение» примут — то все жертвы, и вся война за Украину — все-все было зря. Т.е. можно было этого не делать, т.к. все равно «федерализация», как и хотел путин изначально.
Проглотит ли общество такие «рацпредложения» от представителя Президента?
Опровергнет ли Зеленский эти слова — или все же готовит капитуляцию?
Можна попросити товариша Фокіна поїхати в ОРДЛО. В один кінець.
Якщо у нас більшість боїться називати речі своїми іменами — то це скажу я.
Мені соромно за цю стару м@@@ту.
За цього старця спеціального значення і його товариша Кравчука.
Мені соромно, що ці дві старі особи з пониженою соціальною відповідальністю, помноженою на деменцію вирішують щось по Донбасу.
По факту — пропонуючи той варіант, який суне на підпис Зеленському команда Путіна-Козака-Суркова.
Стара і огидна м@@@та Фокін просрали можливості зорі незалежності.
Це на відповідальності Кравчука і Фокіна лежить консервація совка і нульова кількість реформ, яка призвела до того, що бідні постсовки — Польща і Словаччина пішли далеко далі, а ми товчемось на одному місці.
Це загравання оцих керівників довело, що в 1995 з української армії пішло все тямуще, освічене, талановите — і присіло або на пляшку або на зашморг. Маю свій біль — мій батько, відмінний офіцер, який так і не знайшов себе без арміі.
Це на їх руках лежать пошуки національної самоідентифікації по колу.
Бо — Медведчуку і Путіну дуже треба впихнуть нам Донбас, щоби підвісити за ребро всю державу. І поставити хрест на суверенітеті.
Учора дозволила собі трішки відпочити за довгий час. Вирішила не розписувати свої спомини про Іловайськ поруч із безтурботними фото.
Але.
Нагадати чим завершуються домовленості із росіянами?
Наші безстрашні герої, добробати загинули в «зеленому коридорі» Іловайська — хоча росіяни так обіцяли мирний відступ.
Люди під обстрілами вибухатимуть як мильні бульбашки. А ті, кому пощастило більше — вмиратимуть, зжираємі мухами і хробаками в порубаних градами кущах. То добре, якщо їх знайдуть місцеві і відправлять у лікарню. Якщо ні — хрест на могилі. І то — якщо якісь кості знайдуть за ДНК опісля.
Я пам’ятаю листи мам і дружин, з проханнями допомогти в пошуках сина, чоловіка, брата. Когось знаходили таки в госпіталі. Комусь я говорила: давайте почекаємо і пошукаємо ще, дуже чітко розуміючи, що це уже фінал.
Чим закінчились «домовленості» із росіянами під Дебальцевим?
Тим, що росіяни і їх товариші з ОРДЛО потім потішалися з того як наші поранені замерзали в «швидких»? Коли роЗМІ розхвалювали своїх десантників із Іваново, які нищили наших воїнів і їх техніку.
Я вважаю помилкою постійні танці з «мінськими домовленостями», «формулами Штайнмаєра» і провальною тенденцією заговорити війну, щоби не заважала набирати голоси маргіналів на грядущих виборах.
Фокіну і Кравчуку не місце в дискусіях про Донбас. Не місце в ТГК. Їм місце в будинку престарілих.
Щодо заяв влади і цих старців — «ми маємо припинити війну, щоб вберегти життя бійців». Ви бляді розумієте, що таке армія і воїн? Я учора познайомилась із чоловіком, який був у самій сраці фронту в 2014-2016 рр. Снайпер на лінії вогню, бізнесмен у приватному житті. Йому не страшно убивати окупантів, його роздирає від дурощів фокіних і тих, хто прагне задушити свою державу. Щоб вона не боролась.
Армія має бути сильною і боєздатною, а по Фокіну і Кравчуку плаче батюшка МП. Домовленості з росіянами про «збереження життя украінстких воїнів» призводять до того, що Росія потім убиває синів і внуків цих героїв. Доведено кілька століть поспіль.
Для тих, хто хоче відправити армію в казарми і вкинути Україну в чорну діру «русского мира» — хочу сказати.
Наші героі лише в 2014-2015 рр звільнили 2/3 Донбасу, зберегли всю країну — і ми маємо іти за бажаннями Фокіна-Кравчука і їх аквафрешевоі команди? Зробити особливий статус на УСІЙ території Донбасу, а не лише і ОРДЛО? Ну-ну.
Особливому статусу ОРДЛО теж категоричне ні.

Поделиться:
Загрузка...