Появилось видео с захваченным в плен вражеским диверсантом

277

Украинские военные показали захваченного в плен пророссийского боевика после боя в районе Широкино.

После того, как его задержали украинские военные ему была оказана первая медицинская помощь и он был доставлен в военный госпиталь, где его прооперировали.

Вражеский диверсант был одет в маскхалат и в российскую военную форму. Стоит отметить, что задержание бойца подтвердили и террористы «ДНР».

Напомним, данный боевик был захвачен в плен 20 января в районе Широкино. Когда расстояние стало критически близким, наши воины открыли огонь из стрелкового оружия и заставили диверсантов отойти.

P.S. Прес-центр штабу АТО повідомляє

Командування так званого 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти усіма силами намагається приховати невдалі дії своєї ДРГ на Приморському напрямку.

Розгорнута в проросійських ЗМІ інформаційна кампанія щодо звинувачення сил АТО у проведенні диверсій та захоплення в полон «защитника ДНР» є черговим проявом спотворення реальних фактів.

Насправді полонений бойовик з позивним «Малой» є заступником командира 1 стрілецького взводу, 1 стрілецької роти, 3-го третього стрілецького батальйону і виконував бойове завдання у складі ДРГ діяльність якої було викрито.

Водночас, у розвідці штабу АТО не виключають появи нової фейкової публікації, яка вказуватиме, що «Малой» з власної ініціативи дезертирував з позицій.

Таку версію було прийнято під час наради, що відбулася в командуванні батальйону за участі першого заступника 9-го окремого штурмового мотострілецького полку зважаючи на можливі загрози та наслідки розголошення полоненим інформації.

Поделиться:
Загрузка...