Повітряні Сили ЗСУ незабаром отримають ще 4 комплекти сучасних РЛС та додаткові дивізіони ЗРК С-125 та С-300В1

101

Повітряні Сили ЗСУ в цьому році збираються отримати ще 4 комплекти сучасних РЛС та сформувати додаткові дивізіони модернізованих ЗРК С-125 та на С-300В1.

Про це 29 липня ц.р., під час підсумовування діяльності ПС ЗСУ за перше півріччя поточного року, розповів командувач Повітряних сил генерал-полковник Сергій Дроздов.

За його словами, наразі йде формування двох нових батальйонів та двох рот військ РТВ, щоб поширити радіолокаційне поле. Новосформовані підрозділи незабаром мають бути оснащені відповідною технікою.

«В цьому році ще отримаємо, додатково, 4 комплекти радіолокаційних станцій, які дозволять нам додатково оснастити новітніми засобами радіоелектронного спостереження на загрозливих напрямках нашої держави», — відзначив генерал-полковник.

190731 PSZSU 1Також він повідомив, про формування нових дивізіонів зенітно-ракетних військ.

«Продовжуємо повернення до складу зенітно-ракетних військ комплексів, які знаходились на зберіганні. В минулому році виконали бойові пуски комплексами С-125 і в цьому році в нас же є дивізіон й формуємо наступний дивізіон. В минулому році виконали успішні пуски С-300В1 та продовжуємо формувати вже наступний дивізіон», — повідомив Сергій Дроздов.

190731 PSZSU 2

Крім цього, продовжуються роботи над відновленням та підтриманням боєздатності зенітно-ракетних комплексів С-300 ПТ/ПС та зенітно-ракетних дивізіонів «Бук-М1», які стоять на озброєнні Збройних сил України.

Не менш інтенсивно йдуть заходи й з підготовки авіаційних кадрів, де крім звичайних пілотів почалися навчання операторів тактичних безпілотних комплексів.

190731 PSZSU 3

Командування Повітряних Сил також очікує в найближчій перспективі на закінчення робіт з модернізації всієї лінійки бойових літаків (МіГ-29, Су-27, а згодом й Су-25 та Су-24), які наразі проводяться на підприємствах вітчизняного оборонно-промислового комплексу. Чекають в ЗСУ й нових українських транспортних літаків.

«Чекаємо від нашої промисловості, коли будуть реалізовані проєкти й ми отримаємо на озброєння новітні літаки транспортної авіації «Антонова» — Ан-178 та Ан-77, які замінять існуючий парк. Це буде великий прорив», — наголосив командувач Повітряних сил.

defence-ua.com

P.S. Львівський бронетанковий завод передав ЗСУ партію танків, БРЕМ та броньованих пожежних машин

Поделиться:
Загрузка...