Повітряні сили України отримали два оновлені військові літаки

111

«Миколаївський авіаремонтний завод, що входить до складу «Укроборонпрому», відремонтував для українського війська надзвуковий розвідник Су-24МР та військово-транспортний літак Іл-76МД

Про це у четвер, 25 жовтня, повідомила прес-служба держконцерну у своєму Twitter.

Як зазначається, авіаремонтики заводу «НАРП» перевірили, замінили, та відремонтували всі вузли і агрегати літаків. Крім того, відновили планера та численні системи літаків. Потому їхня якість була доведена всебічними випробуваннями, після яких відновлені машини були прийняті українським льотчиками.

«Окрім того, відбувається оновлення авіоніки. Наприклад, на Іл-76МД було встановлено сучасне пілотажно-навігаційне обладнання згідно з вимогами ІКАО. Це дозволяє йому виконувати завдання у будь-якій точці світу та брати участь у спільних операціях з країнами-членами НАТО», — йдеться у повідомленні.

Су-24МР – надзвуковий літак-розвідник, який може проводити розвідку на глибину до 400 км від лінії фронту. Для цього він оснащений РЛС бокового огляду, яка дозволяє фіксувати наземні об‘єкти, в тому числі фортифікаційні споруди та техніку противника, чутливими камерами з високою роздільною здатністю, системами фіксації опромінення РЛС та ІЧ-датчиками для виявлення замаскованих об‘єктів.

Іл-76МД – військово-транспортний літак, призначений для транспортування і десантування особового складу, техніки і вантажів. Літак здатний доставляти вантажі максимальною масою до 60 т на відстань до 4200 км з крейсерською швидкістю до 800 км/год. Разом з машинами «Антонова», Іл-76 є основними військово-транспортним літаком Повітряних сил України.

Поделиться:
Загрузка...