Порада Володимиру Зеленському від Петра Порошенка

196

Хочу звернутися до влади з порадою: країну треба об’єднати, державницькі сили треба об’єднати, і спільно як в 2014 разом виступити на захист нашої держави. Тоді буде успіх.

Володимире Олександровичу, ви мені не ворог, я з вами не борюся, навпаки – якщо важко, наша команда завжди готова підставити плече, бо ми дуже любимо Україну.

Мій ворог – агресор, який прийшов до нас зі зброєю. Повірте, це і ваш ворог. Мій ворог – ті, хто прийшли і вбивають українців. Повірте, це і ваші вороги. І коли ви намагаєтеся, – ви, влада, може президент не має до цього відношення, замінити під час жахливої кризи, бо сьогодні був переглянутий прогноз української економіки, з 5% падіння збільшився прогноз до 9% падіння економіки, і навіть більше.

І коли ви відсутність хліба збираєтеся замінити поп-корном – українці дуже розумна нація і на це вдруге не поведеться.

P.S.

Пенсійний фонд України затвердив показник середньої заробітної плати за квітень 2020 року, який згідно із законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» враховується для обчислення пенсії. Середня зарплата в квітні склала 9 325,93 гривень.

Про це повідомляє пресслужбу фонду.

Таким чином, у порівнянні з березнем показник знизився на 579,46 гривень (з 9 905,39 гривень).

dmitriypaut:
Охреневатор взорвался. Нет его больше, охреневатора.
Зеленскай:
С Порошенко нельзя договариваться, я ему не верю. А с Путиным можно, я ему верю. У него мир в глазах.

Olenka:
Зеленський в кварталі грав тільки Порошенка. Завжди йому заздрив. Хотів бути ним. І коли вже став президентом — все одно не виходить. Хоча б жалюгідною пародією був. От і мститься, як кіт сц#ть в тапки.

The New York Times:
МВФ закликав Зеленського стягнути з Коломойського гроші, які були виведені з ПриватБанку.

И.П.Сидоров
МВФ призв. Зеленского взыск.с Коломойс.деньги/Это была бы уже не борьба нанайских мальчиков а страш.коррида:
Пианист отбир.у мародёра 5,5 млрд а мародёр отбир. у пианиста 47млн (Перед национализацией Приватбанка на счета фирм Зеленск. было вывед. $47 млн)

Hellis:
Хочу сказать: то, что сейчас творит Венедиктова, ДБР и всякая остальная шушера — это не Вовик. Это работают рыги и Россия с их помощью. Именно у рыгов сейчас запеклая война за рейтинг с «ЕС». А Зеленский? Это просто полезный на данном этапе для рыгов идиот. Так бывает.

ua_ridna_vilna:
Зелі ніхто не наважиться довести, що його місце в Історії — поруч із найганебнишими зрадниками усіх часів та народів. Навіть януковощ не встиг так низько пасти.

Yes! Dopeless:
Пішов до нашого опудала в ФБ, пошукати про Армію, Мову, Віру. Знайшов про армію — 16.04. Все інше, з 34 постів з того часу:

Привітання та відзнаки — 16
COVID — 6
Подорожі Україною — 4
Досуг — 3
Різне — по одному (співчуття, дружина, освіта тощо).
Про слухання MH17 а ні слова

VonzalesDelGado:
В Гааге буквально ОТГРЕМЕЛИ первые два дня судебного процесса над российскими военными чинами, обвиненными в массовом убийстве людей, погибших в лайнере ‪#MH17‬ от пуска ракеты «бук», тайком завезенного на территорию Украины из России.
Где заявления Президента Украины?

Дмитрий Чекалкин
Поделиться:
Загрузка...