1 грудня на 80-му році життя помер колишній футболіст київського «Динамо» Володимир Мунтян
Про це повідомляє «Динамо» у мережі Х.
«Після тривалої хвороби пішов із життя легендарний гравець «Динамо» Володимир Мунтян. Родина ФК «Динамо» (Київ) висловлює глибокі співчуття усім рідним та близьким. Вічна пам’ять, Володимире Федоровичу», — написали у «Динамо».
Володимир Мунтян виступав за «Динамо» з 1965 до 1977 року. У складі киян сім разів ставав чемпіоном СРСР та двічі завоював кубок. У 1975 році здобув Кубок кубків та Суперкубок УЄФА. У 1972 році став віцечемпіоном Європи.
Тренував СКА (Київ), клуб «Косфаба» з Мадагаскару, збірну Гвінеї, молодіжну збірну України, «Черкаси», «Таврію», «Оболонь», «Кривбас», «Ворсклу».