Окуповані території слід залишити без українських пенсій

108
Сьогоднішні псевдовибори в окремих тимчасово окупованих районах Донецької і Луганської областей дають українській владі підстави не виплачувати тамтешньому населенню пенсійні виплати

Про це політолог Володимир Цибулько заявив в ексклюзивному коментарі Еспресо.TV.

«За те, що окупанти проводять вибори в ОРДЛО, окуповані території треба повністю позбавити українського пенсійного забезпечення», — наголосив він.

Довідка

11 листопада 2018 року в ОРДЛО відбуваються «вибори» голів «Донецької» й «Луганської» «народних республік» та «депутатів Народної ради».

Зараз «ДНР» у статусі «в.о.» формально «очолює» Денис Пушилін.

Окрім Пушиліна, на сьогоднішніх «виборах» в окупованому Донецьку свої «кандидатури» виставили Олена Шишкіна, Роман Храмєнков, Володимир Медведєв і Роман Евстифєєв. Аби створити видимість «демократії» на «виборах до Народної раду» допущено дві близьких до бойовиків організації — «Донецька респубілка» і «Вільний Донбас».

Аби позбутися приставки «в.о.» у підконтрольному росіянам Луганську на «вибори» також йде нинішній ватажок «ЛНР», колишній полковник СБУ Леонід Пасічник. Удавану «конкуренцію» йому складають Олег Коваль, Людмила Руснак, Наталія Сергун.

До «парламенту» бойовиків у Луганську, як і в Донецьку, також йдуть дві організації — «Мир Луганщині» та «Луганський економічний союз».

Донецк — ДК Куйбышева, атмосфера праздника

P.S.

Політична партія «Народний фронт» засуджує чергову провокацію Кремля на окупованій частині української території, що цього разу чиниться у вигляді нікчемних з правової точки зору «виборів» в ОРДЛО

Про це йдеться в офіційній заяві партії, розміщеній на сторінці політсили у Facebook.

«Сам задум, тим часом, свідчить про намір Путіна загострювати ситуацію і агресивно тиснути на міжнародне співтовариство. Кремль свідомо і цинічно зриває навіть примарні шанси реалізації Мінських домовленостей. Російський режим зухвало показує, що його головна ціль — шантаж України і Заходу», — наголошують у «Народному фронті».

Окрім того, як зазначається, новий виток агресії Москви також полягає в активізації всієї своєї зовнішньої агентури. При цьому особливий розрахунок робиться на втручання в майбутні українські вибори і у виборчі процеси по всій Європі й, серед іншого, обрання нового Європейського парламенту.

Партія «Народний фронт» закликає політичні сили в Україні, а також всіх міжнародних партнерів категорично засудити чергову провокацію Кремля на Донбасі.

«Треба припинити вірити в ілюзії будь-яких домовленостей з Путіним. Не можна умиротворювати переконаного злочинця. Лише масштабний і солідарний вплив на Кремль здатен зупинити агресора від ворожих випадів проти всього вільного світ», — додали у партії.

Поделиться:
Загрузка...