На Житомирщині з вимогами виплатити зарплату вчителі перекрили міжнародну трасу

106

У Лугинському районі Житомирської області на міжнародній трасі “Київ-Ковель-Ягодин” ускладнено рух через акцію вчителів, які вимагають від місцевої влади виплатити їм зарплати.

Як передає кореспондент УНІАН, у даний час в акції беруть участь більш як 100 осіб.

Вчителі освітніх закладів Лугинського району ходять по пішохідному переході з плакатами: «Вимагаємо зарплату!», «Боремося за справедливість!».

Через деякий час люди пропускають автомобілі та знову виходять на перехід. На цій ділянці траси утворилися великі затори. Поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху, а також проводять з учасниками акції роз’яснювальну роботу щодо відповідальності за блокування транспортних комунікацій.

Про заплановану акцію вчителі попередили керівництво Лугинської об’єднаної територіальної громади. Вчора з учителями спілкувалися правоохоронці та представники влади, і борги частково погасили, однак люди вимагають виплатити їм зарплати у повному обсязі.

На місце події прибули патрульні та слідчо-оперативна група.

Вчителі вимагають у місцевої влади виплатити їм заробітну плату / фото 1.zt.ua

P.S.

Коротше , тему » колись вони отямляться і зрозуміють яке гівно наголосували » вважаю для себе закритою.

Занесло мене через коментарі та ссилки до периферійної групи » Підслуханої Прилуки». Тема » закриття тютюнової фабрики».
Люди , для яких ця тема має бути не » бла-бла-бла — потриндіти у фейсбук» , а болюче -шкурною , бо надходження податків від фабрики =місцевий бюджет — не розуміють.

Не розуміють настільки простих та очевидних речей , що стає страшно. Нема фабрики — нема податків- нема бюджету- нема нічого. Ні ямкового ремонту на дорозі , ні нової каналізаційної кришки навзамін вкраденої, ні ремонтів садків-шкіл-лікарень, ні навіть пиятики та концертів на день Міста. Зато «дєті куріть мєньше будут». Угу -угу , як показує досвід , сім’ї , де є курець , будуть менше їсти , гірше вдягатися та менше лікуватися , але курити ця людина не кине.

Купа людей опиняється на вулиці. Реакції від » ані там всє пєнсианєри » до » міня нє касаєтса». І ніякого розуміння того, що тисяча пар вільних робочих рук на ринку праці =велика пропозиція=зменшення середньої заробітної плати по регіону=виїзд людей на заробітки=зменшення надходжень у Пенсійний фонд.

Яка реакція у місцевих мешканців? Та така як уже сказано вище
— дітки не будуть курити, ура !
— подумаємо про екологію , ура-ура!
— я там не працюю , мене не зачепить!
-прийдуть нові інвестори !
— чому нашу милу мі-мі-мі групу засмічують політикою ? Наша група завжди була аполітичною , адміни продалися !!!
— Зеленський робить усе правильно , йому заважають !
— нє вєрю, ви всьо врьоті.

Малочисленних толкових коментаторів тут же задзьобують: » парахаботи, ви врьоті , а вот ваші свінарчукі » і так далі строго по репертуару 1+1 та синочка мами ріми.

Хоч хтось зрозумів , що вибрав( 80%голосували за зелю по регіону) ? Хулі там . Хоч хтось почав розуміти , що голосні обіцянки =намахалово ? Нє , чекають покращення.

Так от , вони такі самі смішні в своєму очікуванні вовиних ніштяків , як я до сьогодні в своєму очікуванні їхнього порозумнішання.
Ніхто з нас очікуваного не отримає , ні грошей , ні розумного населення. Зате усі разом отримаємо пиzdець в країні , зневагу у світі і член на роялі замість майбутнього .

Ірина Ніка

Поделиться:
Загрузка...