На озброєнні українських військ буде вітчизняний танк «Оплот»

326

На озброєнні українських військ має бути найкращий вітчизняний танк «Оплот».

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час ознайомлення з виробництвом бронетехніки на ДП «Завод ім. В.О. Малишева» у Харкові.

Секретар РНБО України зазначив, що в новому Державному оборонному замовленні на 2018 рік має бути обов’язково передбачена поставка танків «Оплот» до Збройних Сил України.

«Сьогодні на заводі виробляється вся лінійка українських танків, зокрема, і найкращий вітчизняний танк «Оплот», який через його велику вартість виробляється лише за експортними контрактами. Ці танки мають бути на озброєнні українських військ, щоб надійно захищати нашу країну», — наголосив він.

«Підприємство, яке до 2014 року вважалося безперспективним і яке планували розібрати на металобрухт, працює і знову стає флагманом української оборонної промисловості», — зазначив О. Турчинов.

Секретар РНБО України наголосив на важливості інвестування у виробництво, пошуку ресурсів, що дозволить оснастити завод новим обладнанням, «що дозволить на порядок збільшити кількість танків, які виробляються на виробничих потужностях заводу, та допоможе покращити їх якість».

О. Турчинов також відвідав ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова» і повідомив, що в конструкторському бюро зараз у закритому режимі «розробляється нове покоління зброї».

«Для нас задача, которую мы ставим перед Министерством обороны, перед оборонпромом, чтобы уже со следующего года этот танк пошел в Вооруженные силы Украины. В государственном оборонном заказе на следующий год мы предусматриваем минимум 10 танков «Оплот», чтобы одна рота у нас была полностью укомплектована», — сказал Турчинов на брифинге в Харькове в пятницу.

По оценкам экспертов, ОБТ «Оплот» имеет один из самых высоких коэффициентов технологической сложности среди новых боевых машин в мире — 80%. Танк оснащен, в том числе, современными системами защиты связи и управления вооружением, включая активную систему противодействия высокоточному оружию, приборами ночного видения, дистанционно-управляемым пулеметом.

rnbo.gov.ua

Ukrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military Pages Ukrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military Pages Ukrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military Pages Ukrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military PagesUkrainian Military Pagesфото © Dmitriy Brook / Alexey Lebed

 

Поделиться:
Загрузка...